Blazerler, Midi Elbiseler ve Uzun Botlar Sonbaharın En Trend Kıyafetine Ulaşmak İçin


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Instagram’da gezinirken, muhtemelen tüm moda kızlarının şu anda bu trend kıyafeti salladığını fark etmişsinizdir. midi ipek elbiseler ile birlikte blazerler ve uzun çizmeler. Havalar soğumaya başladığında, bu parçaları bir arada giyebileceğiniz veya gün boyunca havalar ısındığında blazer ceketinizi çıkarabileceğiniz için, sizi yazdan sonbahara taşımak için mükemmel bir geçiş ‘formudur.

Bu trend bize modern Lorelai Gilmore havasını en iyi şekilde veriyor. Bu tarzlarda kahverengi, siyah ve haki renkleri tercih ederek bu kıyafetteki sonbahar hissini gerçekten artırabilirsiniz.

İster ofise, ister modaya uygun bir akşam yemeğine ya da arkadaşlarınızla mutlu bir saate gidiyor olun, bu kıyafet tüm sezon boyunca mükemmel bir seçim olacak ve çok fazla iltifat alacağınızı biliyoruz. Trendi sallamanın 12 yolu için aşağı kaydırın Amazon, Nordstrom Rafı, Asosve dahası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346937/blazers-midi-dresses-and-tall-boots-to-achieve-fall-s-trendiest-outfit?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir