Blake Shelton, John Legend “The Voice” İçin “The Odd Couple”ı Parodi Yapıyor – Hollywood Life


Blake Shelton ve John efsanesi sezon finalinde izleyenlerin yüzünü güldürmeyi umuyoruz. Ses 1970’lerin durum komedisinin komik parodileriyle Garip çift. 46 yaşındaki Blake ve 43 yaşındaki John skeçleri için bir araya geldiler. En Garip Çift, 13 Aralık 22. Sezon finali için ve taşra şarkıcısının süper dağınık ve örgütlenmemiş Oscar rolünü üstlenmesini sağladı. Madison (başlangıçta tarafından oynanan Jack Klugman), John süper düzenli ve organize Felix Unger’ı canlandırırken (başlangıçta tarafından canlandırılmıştır. Tony Randall). Yukarıda görülebilen video, Blake ve John’un birlikte yaşadığını gösteren kasıtlı olarak bayat bir girişle başladı.

Montaj onları birlikte süt içerken gösterdi – “Tanrı’nın Ülkesi” hitmaker kartondan ve John bir bardaktan içiyor – ve ardından John, maskaralıkları için Blake’e başını sallıyor. Başka bir klip, çiftin neredeyse birbirlerinin ceketlerini giydikleri için güldüğünü gösterirken, videonun başka bir kısmı arkadaşların nasıl zıtlık gösterdiğini gösteriyordu: Blake, akşam yemeğinde ayaklarını sehpaya dayayarak pizza yemeyi seçti, John ise akşam yemeğini birlikte suşi yedi. resmi kumaş peçetesini gömleğinin içine soktu. Şovun girişi, iki müzisyenin oturup izlemek için oturmasıyla sona erdi. Ses.

Blake Shelton John Efsane Ses
Blake Shelton dağınık ev arkadaşını, John Legend ise “The Odd Couple” parodisinde A tipi temiz ucubeyi oynuyor (Fotoğraf: NBC/Youtube’un izniyle)

Gösteri girişi sona erdikten sonra, Blake ile skeç başladı ve “Her şeyim” ev sahipliği yaptıkları tatil partisine hazırlanan şarkıcı. “Tatil partimiz için her şey mükemmel görünüyor,” diye gülümsedi John, evin merdivenine sardığı çelenke hayranlıkla bakarken. Daha sonra Blake’in ilerleyişine baktı ve üzerinde iğne olmayan küçük, hüzünlü görünen bir ağacın tepesinde bir kovboy şapkası olduğunu gördü. Blake, John’a ağacın kökeniyle ilgili olarak “Komşular geçen yıl onu attı, ben de aldım,” dedi. “Eh, en azından odanın benim tarafım iyi görünüyor,” dedi John.

Son sahne, John’un temizlemeye çalışırken ortalığı dağıttığı için Blake’e sinirlendiğini gösterdi. Daha sonra yapılacaklar listesini tekrar gözden geçirdi ve Blake’e kimi davet ettiğini sordu. Blake her şeyin kontrolü altında olduğunu söyledi, ki bunu açıkça yapmamıştı. Bekleyen baba odadan çıktıktan sonra Blake, “Davetiyeleri göndermeyi unuttuğum için bana kızacak mı merak ediyorum,” dedi.

The Voice 22. Sezon jüri üyeleri
Blake Shelton, Gwen Stefani, Camila Cabello ve John Legend, ‘The Voice’ 22. Sezon jürisi olarak görev yapıyor (Fotoğraf: Casey Durkin/NBC)

Blake ve John, Sezon 22’de ilk dört finalist olarak takım üyelerine sahiptir. Ses. John destekliyor Ömer José CardonaBlake sahipken gövde, Bryce Leatherwoodve Brayden Lape ödül için yarışıyor. Hayranlar, kimin zirveye çıktığını görebileceği gibi, canlı performansları da izleyebilir. kane kahverengi, Kelly Clarkson, MalumaSezon 21 kazananları Tom adlı kızve daha fazlası 21:00 EST’de NBC’de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/blake-shelton-john-legend-spoof-the-odd-couple-the-voice-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir