Blake Lively, Wrexham Futbol Taraftarını Komik Videoda Kız Arkadaşına Kavuruyor


Blake Canlı sadece bir hayrana en iyi yardımı verdi.

bir aydan fazla bir süre sonra Dedikoducu Kız şap onu ve kocasını doğurdu Ryan Reynold’Blake, Wrexham’ın ortak sahibi olduğu Wrexham futbol takımına tezahürat yapmak için Galler’e gitti. Deadpool yıldız. TikTok’ta 25 Mart’taki maçta bir hayranın adını taşıyan komik bir an kaydedildi. Sam Blake’ten kız arkadaşına merhaba demesini istedi Stephanie.

26 mart klibi Blake şaka yaparken kameraya dönüp el salladığını gösterdi, “Merhaba Stephanie, onu bırakmalısın!” nefes nefese ellerini ağzına götürmeden ve kenarda ayaklarını karıştırmadan önce.

Sam’in küstah sözlere verdiği cevaba gelince? O karşılaşmayı tweetledi 26 Mart, alay ederek: “Stephs mutluluktan ağladı ve kesinlikle ayın üzerinde.. Neyse ki benden ayrılmadı! Tekrar teşekkürler.”

Görünüşe göre Ryan’ın amigo kız takımı artık beş kişilik bir takım, maçtan önce 35 yaşındaki Blake ve 46 yaşındaki Ryan’ın sahada çocuklarıyla fotoğraflanması gibi: James8, inez6, betty3 ve yeni doğan bebekleri.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369482/blake-lively-scores-funny-points-by-roasting-wrexham-soccer-fan-in-hilarious-video-to-his-girlfriend?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir