Blake Lively ve Ryan Reynolds’ın Sweet’ini Honey Matilda Date olarak görün


İster Wrexham, ister West End, Blake Canlı Ve Ryan Reynolds Randevu gecesini nasıl yapacağınızı bilin.

bu Dedikoducu Kız şap ve Deadpool yıldız geçtiğimiz günlerde bir gösteri yakaladı Matilda Londra’da müzikal. 20 Temmuz’da Ryan’ın Instagram Hikayesinde paylaşılan bir fotoğrafta görüldüğü gibi, çocukları paylaşan çift James8, inez6, betty3 ve adını açıklamadıkları bir aylık bebek, oyuncu kadrosuyla poz verirken yüzleri gülüyordu.

Tiyatro gezileri için Blake, siyah bir üst ve koyu renkli yüksek belli pantolonla eşleştirilmiş gri bir ceket giydi. Bu sırada Ryan, gri pantolon ve beyaz spor ayakkabılarla giyilen, altına uyumlu bir tişört ile beyaz yakalı bir gömlek salladı.

“Yetenek. Atletizm,” diyen aktör, bir tanesine atıfta bulunmadan önce altyazı yazdı. Matildaikonik sahneleri. “Çekiç atma, tüm çekiç atmalarını bitirir.”

West End gezisi, Blake ve Ryan’ın başka bir ünlü İngiliz destinasyonuna uğramasından bir ay sonra gelir: Welford Park. Büyük İngiliz Fırında filme alınır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380865/blake-lively-and-ryan-reynolds-lessigreatermatildalessigreater-date-night-is-sweet-as-honey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir