Blake Lively ve Ryan Reynolds, Mint Mobile İndiriminden Sonra NYC Yürüyüşüne Çıkıyor – Hollywood Life


Blake Lively ve Ryan Reynolds, Mint Mobile İndiriminden Sonra NYC Yürüyüşüne Çıkıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Blake Canlı Ve Ryan Reynolds 15 Mart Çarşamba günü New York’ta birlikte yürürken sıcak tuttu. 46 yaşındaki Ryan’ın şirketi Mint Mobile’ı T-Mobile’a 1,35 milyar dolara satma anlaşmasını sonuçlandırmasının ardından iki aktör harika bir ruh hali içindeymiş gibi görünüyordu. . Çift, satın alma işleminin açıklanmasının ardından Big Apple’da dolaşırken kol kola girdi.

Blake Lively ve Ryan Reynolds, Mint Mobile İndiriminden Sonra NYC Yürüyüşüne Çıkıyor – Hollywood Life
Blake ve Ryan, NYC’de bir gezinti için toplandılar. (ARKA IZGARA)

Hem Ryan hem de 35 yaşındaki Blake, soğuk New York günü için toplandılar. bu Deadpool yıldız, yürüyüş için zeytin yeşili bir kirpi ceket, kot pantolon ve koyu yeşil bir bere giydi. Karısı, bere ve uyumlu çizmeler de dahil olmak üzere tamamen siyah bir kıyafetle birlikte rahat görünen mavi bir ceket giymişti.

Ryan ve T-Mobile, satın alma işlemini kısa bir süre içinde duyurdu. video oyuncunun paylaştığı instagram Çarşamba günü. Klipte Ryan ve T-Mobile CEO’su yer aldı Mike Sievert anlaşmayı tartışıyor ve Mint’in bildiği aynı hizmeti sürdürme sözü veriyor. Tabii ki, Ryan’ın anlaşmayı açıklarken ara sıra komik yorumlar yapmasıyla, içinde biraz mizah vardı.

T-Mobile’ın Mint’i satın alması, mobil operatörün yan kuruluşları ve Ryan’ın şirketini de içeren markaları da dahil olmak üzere Ka’ena Corp.’u 1,35 milyar dolara satın almasıyla gerçekleşti. Teklif Star’ın şirketin yüzde 20 ila 25’ine sahip olduğu için “dokuz haneli düşük bir maaş günü” alması bekleniyor. Hollywood Muhabiri.

Yeni anlaşmanın yanı sıra, Ryan ve Blake’in hayatlarında heyecan verici bir değişiklik daha oldu: Yakın zamanda birlikte dördüncü çocuklarını kucaklarına aldılar. Dedikoducu Kız yıldız bir ile onaylıyor gibiydi instagram Pazar günü Super Bowl’da yayınlayın. Ryan, CNBC’lerle yaptığı bir röportajda dört numaralı bebeği memnuniyetle karşıladıklarını doğruladı. Güçlü Öğle Yemeği Şubatta. “Herkes harika gidiyor. Aslında herkes harika gidiyor. Şimdiye kadar anlamamış olsaydık, sanırım başımız büyük belada olurdu. Ama burası bir hayvanat bahçesi,” dedi kız mı erkek mi oldukları sorusundan kaçarak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/blake-lively-ryan-reynolds-nyc-mint-mobile-sale-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir