Blake Lively ve Ryan Reynolds, Büyük İş Anlaşmasının Ortasında NYC’ye Çıktı


Benekli: Ryan Reynolds karısıyla New York’ta yürümek Blake Canlı.

46 yaşındaki aktör ve 35 yaşındaki aktris, 15 Mart’ta NYC’de kol kola dolaşırken fotoğraflandı. Kış havası için giyinen Ryan, uyumlu bir şapka, mavi kot pantolon ve spor ayakkabılarla birlikte yeşil bir şişme ceket giydi. Blake’e gelince, siyah kapşonlu ve eşofmanının üzerine lacivert bir ceket giydi ve görünümünü uyumlu bir çift çizme, “NY” şapkası ve güneş gözlüğü ile süsledi.

Görüş, T-Mobile’ın Ryan’ın ön ödemeli kablosuz markası Mint Mobile’ı satın aldığının duyurulduğu gün gerçekleşti. göre bir basın bültenisatın alma, T-Mobile’ın Ka’ena Corporation’ın yanı sıra Mint Mobile’ın yanı sıra Ultra Mobile ve Plum’u içeren yan kuruluşları ve markalarını satın almak için yaptığı anlaşmanın bir parçasıdır. T-Mobile, açıklamada “Ka’ena’yı satın almak için %39 nakit ve %61 hisse senedi kombinasyonuyla maksimum 1,35 milyar $’a kadar ödeme yapacağını” kaydetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368244/blake-lively-and-ryan-reynolds-step-out-in-nyc-amid-his-major-business-deal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir