Blake Lively ve Ryan Reynolds Bebek Haberleri Neden ‘Mükemmel Zamanlama’ – Hollywood Life


Blake Lively Ryan Reynolds


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

blake canlı ve onun kocası Ryan Reynolds‘Beş kişilik parti, altı kişilik aile oluyor! 15 Eylül’de muhteşem Dedikoducu Kızlar 35 yaşındaki mezun, NYC’deki 10. Yıllık Forbes Power Kadınlar Zirvesi’nde bir bebek yumruğunu çıkardığında dünyayı şok etti. İki gün sonra Blake, şu anki hamileliği sırasında kendisi ve Ryan’ın paylaştığı samimi anları içeren bir dizi süper sevimli Instagram fotoğrafı yayınlayarak hamileliğini ikiye katladı. Ve haberler ani görünse de, HollywoodYaşam münhasıran, ebeveynlerinin James6, Inez4 ve betty2, çok düşündüm ve şu anda başka bir bebeğe sahip olmak için “mükemmel zaman” olduğunu hissetti.

Blake’e yakın bir kaynak, “Bu hamilelik hakkında gerçekten iyi hissediyor ve onu çok seven ve sadece her zaman rahat olduğundan emin olmak isteyen mükemmel bir kocaya sahip olması kesinlikle yardımcı oluyor” dedi. Hayranların bildiği gibi, Blake yönetmenliğe ilk çıkışını geçen yıl en yakın arkadaşı için bir kısa film çekerek yaptı. Taylor Swift‘ın yeniden yayınlanan şarkısı “All Too Well” (Taylor’s Version). Filmin yer aldığı kısa film yabancı şeyler koparma yıldızı Sadie Lavabo, 20, başrol olarak, eğlence topluluğu ve film eleştirmenleri tarafından iyi karşılandı. 7 Eylül’de Blake ilk kez aday gösterildi Country Müzik Ödülü Taylor’ın bir başka klibindeki yönetmenlik becerileri için, “Bahse girerim Beni Düşünüyorsun” şarkısına eşlik etti. Kaynağa göre, “Bu son birkaç yıl Blake için kariyer başarıları açısından çok büyüktü. En son projesi nihayet bittiğinde, başka bir bebek sahibi olmanın zamanının geldiğini biliyordu.”

Ancak A listesindeki çiftin şu anda ailelerini genişletmek için mükemmel bir zaman olduğuna karar vermesinin tek nedeni bu değil. Olarak HollywoodYaşam Ryan geçtiğimiz günlerde Instagram’da, bir yıl önce doktorların rutin bir kolonoskopi sırasında “potansiyel olarak yaşamı tehdit eden” bir Polip çıkardığını açıkladı. Ryan’a yakın bir kaynak bize “Bu onun için büyük bir uyandırma çağrısıydı” dedi. “Ryan’ın kolonoskopi krizinden sonra, Ryan ve Blake yavaşlamak ve birlikte inşa ettikleri şeyin tadını çıkarmak istediklerini fark ettiler. İşte o zaman, başka bir çocuğa sahip olmanın zamanının geldiğine karar verdiler. Sağlıklarını, evliliklerini ve ailelerini hayattaki her şeyin önüne koyuyorlar. Diğer her şey bundan sonra gelir.”

İkinci kaynak, “Ryan, muazzam kariyerine ve mükemmel ailesine o kadar odaklanmıştı ki, kendi kişisel sağlığını bile düşünmüyordu” diye ekledi. Ryan, gişe rekorları kıran Daredevil filmlerinde beyaz perdede bir süper kahramanı oynamış olsa da, arkadaş tüm bu deneyimin “Ryan’ın gerçek hayatta bir süper kahraman olmadığını fark etmesini sağladı. Onun sağlığı olmadan, hayatta başka hiçbir şey mümkün olmazdı” dediler ve eklediler, “Blake zaten inanılmaz derecede sağlıklı bir kadın ve bu onu genel sağlığı konusunda daha da fazla bilinçlendirdi. Hiçbiri bir gün bile kabul etmiyor ve ikisi de başka bir bebeğe sahip oldukları için çok şanslılar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/blake-lively-ryan-reynolds-baby-perfect-timing/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir