Blake Lively Rocks Met Gala After-Party 2022 İçin Kırmızı Mini Elbise – Hollywood Life


canlı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: VEGAN / BACKGRID

blake canlı 2022 Met Gala’da yoğun bir gece geçirdi, bu yüzden etkinliğin ardından partilerden birinde gevşeme zamanı geldi! Aktris, etkinlik sonrası bir partiye giderken fotoğraflandı ve etkinlik için kırmızı deri mini bir elbise giyerken inanılmaz görünüyordu. Görünümü askılı siyah topuklu ayakkabılarla eşleştirdi ve saçları yüzünün önünde sarkan dallarla kabarık bir şekilde toplandı. Paparazziler otelinin dışında yanıp sönerken kameralara el salladı.

canlı
Blake Lively, parti sonrası Met Gala’ya gidiyor. (VEGAN / ARKA GRİD)

Blake ve kocasından beri, Ryan Reynolds, bu yılki Met Gala’nın eşbaşkanlarıydılar, 2 Mayıs’taki asıl etkinliğe ilk gelenler arasındaydılar. Blake’in kırmızı halı görünümü, after party’de giydiğinden önemli ölçüde farklıydı. Askısız, karmaşık bir şekilde süslenmiş bir elbise içinde çarpıcı olmanın ötesinde görünüyordu. Geldiğinde, belinde büyük bir bakır fiyonk vardı ve sırtından aşağı iniyordu. Halıdan aşağı inerken yayı çözerek yeşil bir tren ortaya çıkardı.

canlı
Blake Lively, Met Gala görünümünde. (David Fisher/Shutterstock)

Blake, elbisenin New York şehrinin ünlü simgesinin bakırdan yeşile oksidasyonunu temsil eden Özgürlük Anıtı’na bir övgü olduğunu açıkladı. Saçlarını dalgalar halinde, sırtından aşağı dökülerek ve Özgürlük Anıtı’na saygı gösteren bir tacı havaya kaldırarak görünümünü tamamladı. Blake’in gecenin en iyi giyinenlerinden biri olduğu çok konuşuldu ve parti sonrası görünümüyle de bunu getirmeye devam etti.

Met Gala, misafirlerin telefonlarını içeride kullanamayacakları son derece özel bir etkinliktir, bu nedenle kırmızı halıdan sonra olanlar bir sır olarak kalacaktır. Ancak, Gala’da performansların yer aldığı doğrulandı. Lenny Kravitz, Kacey Musgraves ve Leslie Odom Jr. Blake ayrıca eş başkan arkadaşlarıyla konuşmak için sahneye çıktı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/blake-lively-red-mini-dress-met-gala-after-party-2022/

Yorum yapın