Blake Lively, Dans Videosu Yorumunda Ryan Reynolds İle Flört Ediyor – Hollywood Life


Blake Lively, Dans Videosu Yorumunda Ryan Reynolds İle Flört Ediyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Blake Canlı kocasından tekme aldım Ryan Reynolds‘ dans hareketleri! 35 yaşındaki oyuncu, prova yaptığı eşinin son videosu hakkında yorum yapmaktan kendini alamadı. Will Ferrell yeni tatil filmi çekerken canlı. “Bir şeyde kötü olmak istiyorsan… biraz daha az kötü olmaya istekli olmalısın? İşte Will ve ben bu noktayı kanıtlıyoruz! 46 yaşındaki Ryan, bir stüdyoda 55 yaşındaki Will’in de dahil olduğu gönderisine altyazı ekledi. “@appletvplus’ta #Spirited’a gösterilen tüm sevgi bizi çok küçük düşürdü” diye ekledi.

Hamile karısı, “Hamileyken hamile kalabilir misin?” 23 Kasım Çarşamba günü. Blake, elbette dördüncü çocuğunu yanında bekliyor. Yeşil Fener Eylül 2012’de evlendiği rol arkadaşı. Çift o zamandan beri kızlarını karşılamaya başladı. James7, inez6 ve betty3. Dedikoducu kız alum, Eylül 2022’de 10. yıllık Forbes Power Kadınlar Zirvesi’nde ışıltılı altın bir elbiseyle göründüğünde bebek yumruğunu ilk kez sergiledi.

Blake Lively, Dans Videosu Yorumunda Ryan Reynolds İle Flört Ediyor - Hollywood Life
Blake Lively ve Ryan Reynolds, Mayıs 2022’de Met Gala’ya katılıyor. (Matt Baron/Shutterstock)

Blake ve Ryan genellikle aileleri – özellikle çocukları – hakkında oldukça özel olsalar da, Ryan kızlarının abla olmaya hazır oldukları konusunda alay etti. “Ah evet, buradalar. Onu seviyorlar. Hazırlar, ”diye döktü Bu gece eğlence. “Biz çok heyecanlıyız. Biliyor musun, eğer hoşuna gitmediyse bunu dört kez yapmak için gerizekalı olman gerekir. Çılgınca olacak ama çok heyecanlıyız, ”dedi gururlu Vancouver yerlisi.

Kerry Washington da dahil olmak üzere diğer ünlüler de Ryan’ın son komik videosuna bayılıyordu. “@thespiritedmovie @vancityreynolds dans provalarından oluşan bir filmin tamamını izlerdim,” Skandal yıldız yazdı. Bu sırada, Katie Couric “Will’in hamleleri var!” ve Ava DuVernay fışkırdı, “Neden tüm klip boyunca gülümsedim?”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/blake-lively-flirts-ryan-reynolds-dance-video-comment/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir