Blake Lively, Bu 90’ların Filmini “Çok Fazla Defa” İzlediğini Söyledi


Blake Canlı laboratuvar önlüğü fantezisini yaşıyor.

Adlandırılmış biri bu hollywood muhabiri‘s 2022’nin En Büyük 40 Ünlü Girişimcisiaktris kısa bir süre önce “ürün geliştirme” konusundaki tutkusu hakkında samimi konuştu ve bunun beklenmedik bir Disney filmine duyduğu sevgiden kaynaklandığını söyledi.

23 Kasım’da yayınlanan bir profilde, “Bir mucit olma konusundaki çocukluk hayallerime dokunuyor,” dedi. Flubber bir çok sefer.”

1997 canlı aksiyon komedisi—1961’in yeniden çevrimi Dalgın Profesör– geç yıldız aldı Robin Williams komik sonuçlar için yeni bir enerji kaynağı geliştirmeye çalışan çılgın bir bilim adamı olarak.

35 yaşındaki Blake, son derece başarılı alkolsüz mikser markasını piyasaya sürdü Betty Buzz 2021’de. Yıldız anlattı Hollywood Muhabiri şirketinin yıl sonuna kadar altı milyondan fazla şişe satma yolunda olduğunu belirterek, “Çok mutluyuz” dedi.

bu Dedikoducu kız şap, ailesindeki tek içecek girişimcisi değil. Onun kocası Ryan Reynolds birçok ticari çabasının yanı sıra likör markası Aviation cin’de de hissesi var. İçinde THR profil, özgür adam yıldızı, başarısının sırlarından birinin eşinin sarsılmaz desteği olduğunu paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355842/blake-lively-reveals-she's-watched-lessigreaterthislessigreater-'90s-movie-%22too-many-times%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir