Blake Lively, 4 Numaralı Bebeği Karşıladıktan Sonra Annesiyle Büyüleyici Bir Gece Geçirdi


Blake Lively, 4 Numaralı Bebekten Sonra Kırmızı Halıya Geri Dönüyor

Hey, Yukarı Doğu Yakalılar! Bu anne-kız ikilisini NYC’de gördünüz mü?

Hayır, Serena ve Lily Van der Woodsen değil—Blake Canlı ve annesi Elaine Canlı. İkili, 27 Nisan’da Tiffany & Co.’nun New York’taki amiral mağazasının yeniden açılışına katıldı.

Etkinlik için Blake, Brandon Maxwell imzalı kahverengi vegan deri bir gömlek, uyumlu topuklu ayakkabılar, altın bir yılan kolye ve uyumlu bileklikler giydi. Oyuncu, akşam için saçlarını da buklelerle açık bırakmıştı. Elaine annesine gelince, Tiffany & Co.’nun ikonik tonunu anımsatan mavi bir bluzun yanı sıra siyah bir blazer, uyumlu pantolon ve ayakkabılar giymişti. Görünümünü ışıltılı bir kolye ve siyah kuşakla tamamladı.

Diğer konuklar da dahil olmak üzere kesinlikle yıldızlarla dolu bir geceydi. hailey bieber, Zoe Kravitz, Tracee Ellis Ross, Yakup Elordi, Anitta, Katy Perry, Mark Wahlberg Ve Jimin ile ilgili BTS. Bazı katılımcılar, ünlü çiftlerin de dahil olmasıyla etkinliği bir randevu gecesine çevirdi. Gabrielle Birliği Ve Dwyane Wade, brooklyn beckham Ve Nicola Peltz Ve Dilan Ve Barbara Palvin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372767/blake-lively-brings-her-mom-elaine-for-glamorous-night-out-after-welcoming-baby-no.-4?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir