Blake Horstmann ve Giannina Gibelli’nin Romantizminin Dolu Olduğunun Kanıtı


Sahip olmak Blake Horstmann ve Giannina Gibelli cenneti buldun mu

Bachelor Nation yıldızı ve Aşkın gözü kördür şap, 6 Haziran’da Batı Hollywood’un sıcak noktası Craig’s’te el ele görüntülendi. İkisi aylardır sevgili dedikodularını alevlendirdi. Ve kaynaklar romantizmlerini E! Ocak ayındaki haberler (Giannina, Blake’i memleketi Colorado’da ziyaret ettikten sonra), ikisi ilişki durumlarında çekingen kaldılar.

Peki nasıl tanıştılar? Eh, ikisi de ortaya çıktı Tüm Yıldız Sahilihayranların en sevdiği realite TV programlarından bazılarının yıldızlarını içeren yeni bir yarışma dizisi.

“hiç izlemedim Üniversite mezunu Giannina, 4 Haziran’da iHeartRadio’nun California, Carson’daki KIISFM Wango Tango etkinliğinde E! News’e verdiği demeçte, onun kim olduğunu bilmiyordum,” dedi. bende ve onunla tam sahilde böyle tanıştım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333708/bachelor-nation-s-blake-horstmann-and-love-is-blind-s-giannina-gibelli-take-rosy-step-in-romance?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel