Blake Horstmann ve Giannina Gibelli Sonunda “Gizli” Romantizmi Onayladı


Herkesin geldiğini gördüğü zorlu fırlatma.

Aylarca süren spekülasyonlardan sonra, bekar ulus‘s Blake Horstmann ve Aşkın gözü kördür‘s Giannina Gibelli sonunda aşklarını onayladılar.

“Mutlu,” Blake 29 Haziran’da yazdı Giannina ile bir dizi sevilen fotoğrafla birlikte. “Sadece çok mutlu.”

Giannina yanıt olarak, “Sır tutmakta GERÇEKTEN iyiyiz. Çok mutluyum aşkım” yorumunu yaptı.

Kendi Instagram’ında, Giannina daha da tatlı fotoğraflar paylaştı erkek arkadaşından “en kötü saklanan sırrım” diye bahseder.

Her iki gönderide de realite yıldızları, hayranlarını yeni şovlarını izlemeye teşvik etti Tüm Yıldız Sahili ilişkilerinin nasıl başladığını öğrenmek için Paramount+’da.

IG yetkilisine gitmeden önce, 29 yaşındaki Giannina, 33 yaşındaki Blake ile realite partisi yarışma serisinin setinde ilk kez tanıştığını hatırladı.

E’ye, “Bachelor serisini ya da herhangi birini hiç izlemedim, bu yüzden kim olduğunu bilmiyordum” dedi. 4 Haziran’da iHeartRadio’nun Carson, California’daki KIISFM Wango Tango etkinliğindeki haberler. “Bana tanıdık geldi ve bana kocaman gülümsemesini gönderdi ve onunla sahilde böyle tanıştım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336338/blake-horstmann-and-giannina-gibelli-go-instagram-official-finally-confirm-secret-romance?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir