Blair Underwood, 41 Yıllık Arkadaşıyla Nişanlandı


Blair Underwood arkadaşlardan sevgililere yeni bir tanım veriyor.

Eski Seks ve Şehir aktör nişanlı olduğunu paylaştı josie hart, kırk yılı aşkın uzun süredir arkadaşı. Yakın zamanda 21 Kasım’da düzenlenen 2022 Uluslararası Emmy Ödülleri’ne katılan Underwood, etkinliğin birçok açıdan özel olduğunu ortaya koydu.

Underwood, “Kişisel vurgum, yeni nişanlım Josie Hart ile kırmızı halıda yürümekti.” 22 Kasım’da Instagram’da yazdı, etkinlikte dokuzlara kadar giyinmiş çiftin bir fotoğrafı eşliğinde. “Hayatı sürekli yüksek sesle yaşayan, tanıdığım en şaşırtıcı, zeki, güzel, komik, düşündürücü ve anlayışlı insan.”

58 yaşındaki Underwood, Hart ile eğlence endüstrisinde büyük bir başarı elde etmeden önce birbirlerinin olmadığını belirtti.

Underwood, “Gelecek çılgınca parlak Kız! Tanrı’nın yollarımızı nereye yönlendireceğini hiçbirimiz bilemeyiz,” diye devam etti Underwood. “Ben aktör olmadan önce bile arkamı kolladı. 41 yıllık bir arkadaşlık kafanın arkasına tokat atıp romantizme dönüştüğünde, ayağa kalk, dikkatini ver ve şükranla öne çık. Yavaşça ileri. Başlıyor!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355825/blair-underwood-is-engaged-to-his-friend-of-41-years?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir