BLACKPINK’ten Jennie ve BTS’den V Paris’te Gezinirken Elele Tutuştu – Hollywood Life


BLACKPINK'ten Jennie ve BTS'den V Paris'te Gezinirken Elele Tutuştu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Katkısı: Lee Jae-Won/AFLO/Shutterstock / Jeremy Smith/imageSPACE/Shutterstock

kim taehyung Ve Jennie Paris’te,” diye yazdı gazeteci Amar Taoualitb görüntülerini paylaşırken BTS şarkıcı (olarak bilinir v) Ve BLACKPINK Paris’te el ele yürüyen yıldız. İçinde Amar’ın paylaştığı TikTok, V ve Jennie, ikisi de 27 yaşında, Seine’de keyifli bir yürüyüş yaparken el ele tutuşuyorlar. Jennie, ceketi ve ayakkabılarıyla uyumlu beyaz bir kova şapka takıyor. V elinden gelenin en iyisini yapıyor Ignatius J. Reilly beyaz bir şapkayla, kanatçıklar kulaklarının etrafına kadar indirilmiş.

“Söyleyebileceğim tek şey… ONLAR ARTIK BENİM ANNEM. EVET. İKİ ÖNYÜKLÜĞÜM, ”diye yazdı bir hayran videonun yorum bölümüne. Bir diğeri, “Onları görmek beni duygulandırıyor – onlar adına mutluyum ve onları destekleyeceğim” diye ekledi. “Gülümsemesini uzaktan görebiliyorum. Mutlu olduğundan eminim, bu yüzden onun için ve her ikisi için de mutlu olalım Armys & Blinks, ”diye yazdı başka bir hayran. Bazıları bunun V ve Jennie olup olmadığını sorguladı (Fransa’da promosyon yapmak için bulunuyor) İdöl Cannes’da.) Amar ikiye katladı iddiaları üzerine iki K-Pop yıldızıydı.

Jennie ve V arasında potansiyel bir romantizm spekülasyonları Aralık 2021’de başladı. elle, V, Instagram’da BLACKPINK yıldızını kısaca takip edip takibi bıraktığında. Kısa bir süre sonra V, Weverse’te bunun tesadüfi bir takip olduğunu paylaştı. “Bu Insta şeyindeki ‘tavsiye edilen’ arkadaş listesinden kurtulmanın bir yolu var mı?” diye sordu. Korkunç bir uygulama.”

Bununla birlikte, Mayıs 2022’de, Jeju adası randevusunda araba sürdüklerini gösteren bir fotoğrafın çevrimiçi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte flört söylentileri yeniden su yüzüne çıktı. Ağustos ve Eylül’de Jennie ve V’nin o tarihte birlikte göründüğü ve başka yerlerde birlikte vakit geçirdikleri daha fazla fotoğraf sızdırıldı. K-Pop fanları, İnternet onların hafiyesi, fotoğrafları parçalara ayırdı Swifties’i kıskandıracak kadar hassas.

BLACKPINK'ten Jennie ve BTS'den V Paris'te Gezinirken Elele Tutuştu – Hollywood Life
(Lee Jae-Won/AFLO/Shutterstock / Jeremy Smith/imageSPACE/Shutterstock)

Jennie’nin ajansı YG Entertainment, Mayıs ayında “söyleyecek hiçbir şeyi olmadığını” söyledi. [regarding this matter]. Paylaşacak farklı bir yanıtımız olursa sizi bilgilendireceğiz.” elle. V’nin ajansı Big Hit Music yanıt vermedi. Ancak Ekim ayında YG Entertainment, Jennie’nin özel fotoğraflarını dolaşanlara karşı yasal işlem başlatacağını belirten bir bildiri yayınladı.

Ajans yaptığı açıklamada, “Daha fazla zararı en aza indirmek için konuyu dile getirmekten veya resmi bir açıklama yapmaktan kaçındık” dedi. Kore JoongAng Daily. “Ancak, bu özel fotoğrafların yol açtığı ayrım gözetmeyen söylentiler, eleştiriler, kişisel saldırılar, cinsel taciz ve kişisel yaşam ihlalleri oldu.”

“Fotoğraflar [of Jennie] Jennie’nin izni olmadan çevrimiçi olarak dağıtılanlar yasa dışı bir şekilde kamuoyuna açıklandı” açıklaması devam etti. “Bu görüntülerin paylaşılması ikincil bir mağduriyettir ve hukuki yaptırıma tabi olabilir. Lütfen bu görüntüleri ayrım gözetmeden paylaşmaktan kaçının.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/jennie-v-hold-hands-paris-blackpink-bts-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir