Black Mirror Fragmanında Salma Hayek, Josh Hartnett ve Daha Fazlasını Görün


Bu anonsta duman ve ayna yok.

Netflix, 6. sezon fragmanını yayınladı. Siyah ayna 31 Mayıs’ta, hayranlara beş bölüm boyunca öne çıkan yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuna ve hikayelere bir göz atma fırsatı veriyor.

Örneğin bir bölümün adı “Joan Korkunç” ve şunları içeriyor: Annie Murphy, Ben Barnes, Himesh Patel, Michael Cera, Rob Delaney Ve salma hayek. Netflix’e göre bölüm, bir yayın hizmetinin Salma tarafından canlandırıldığı hayatının bir TV dizisi uyarlamasını yayınladığını öğrenince şok olan bir kadının hikayesini anlatıyor.

Ancak bu sezon ortaya çıkan tek büyük isimler onlar değil. Netflix’in belirttiği “Loch Henry” adlı başka bir bölüm, bir doğa belgeseli üzerinde çalışmak için İskoçya’daki küçük bir kasabaya giden ancak skandal bir yerel hikayeyi öğrendikten sonra vites değiştiren bir çifti konu alıyor. daniel portman, John Hannah, Monica Dolan, Myha’la Herrold Ve samuel blenkin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375958/watch-salma-hayek-josh-hartnett-and-more-star-in-chilling-lessigreaterblack-mirrorlessigreater-season-6-trailer?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir