Black Mirror 6. Sezon Sonunda Heyecan Verici Bir Yayın Tarihine Sahip


Aynayla tekrar yüzleşmeye hazırlanın.

Dört yıllık bir aradan sonra, Netflix’in sevilen dizisinin altıncı sezonu, Siyah aynaHaziran 2023’te onaylanmış bir dönüş tarihi ile resmi olarak haritaya geri döndü.

Heyecan verici antoloji serisinin son bölümü yıldızlarla dolu bir kadroya sahip olacak. Harun Paul, Annie Murphy, Danny Ramirez, Josh Hartnett, kate mara, Michael Cera, Rob Delaney, Rory Culkin, salma hayek, Zazie Beetz ve dahası.

Şovun yaratıcısı, ilk beş sezonda adil bir şekilde daha fazla kıvrım ve dönüş olduğunu düşündüyseniz, Charlie Brookerizleyicilerin henüz hiçbir şey görmediğini vaat ediyor.

“Bu sefer, daha tanıdık bazılarının yanı sıra siyah aynaMecazlarda ayrıca birkaç yeni unsurumuz var” dedi. gömlek 26 Nisan’da yayınlanan bir makalede. Siyah ayna bölüm’ bile. Hikayelerin tümü, ton olarak baştan sona Black Mirror’dır – ancak bazı çılgın değişimler ve her zamankinden daha fazla çeşitlilikle.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372375/lessigreaterblack-mirrorlessigreater-season-6-finally-has-a-thrilling-release-date?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir