Black Mirror 6. Sezon: Aaron Paul, Josh Hartnett ve Daha Fazlası Başrolde


Kedi çantadan çıktı.

Siyah ayna altıncı sezon, birden fazla satış noktasının bildirdiği iyi bir sezon olacak Josh Hartnett, harun paul, Zazie Beetz, Kate Mara, Papa Essiedu, Anjana Vasan, Danny Ramirez, Clara Rugaard ve Auden Thornton tür büken dizide rol alıyorlar.

Netflix yorum yapmaktan kaçındı.

Hayranlar antoloji dizisinden başka ne bekleyebilir? Pekala, altıncı sezonda, her biri geçmiş taksitlerden “daha sinematik” olan üç bölümden daha fazlası olacak. Çeşitlilik. Yeni duyurulan oyuncu kadrosunun üç bölümde görüneceği bildiriliyor, bu nedenle ek duyuruların gelmesini bekleyebiliriz.

Bu çok fazla bir şey olmasa da, izleyiciler bir şey elde etmekten mutlular. 2020’de dizi yaratıcısı Charlie Brooker koronavirüs pandemisi yeterince distopik göründüğü için ek sezon planları olmadığını söyledi. “Toplumların dağılmasıyla ilgili hikayeler için nasıl bir mide olduğunu bilmiyorum, bu yüzden bunların hiçbiri üzerinde çalışmıyorum” dedi. “Çizgi roman becerilerimi yeniden gözden geçirmeye biraz hevesliyim, bu yüzden kendimi güldürmeyi amaçlayan senaryolar yazıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337836/black-mirror-season-6-aaron-paul-josh-hartnett-and-more-to-star?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir