Blac Chyna’nın Hakaret Davasını Kaybetmesine Rob Kardashian’ın Tepkisi – Hollywood Life


Rob Kardashian


Galeriyi görüntüle

100 milyon dolarlık hakaret davasını çevreleyen iki haftalık bir davanın ardından Blac Chyna aleyhine açılmış Kardashian-Jenner 2017’de jüri, 2 Mayıs’ta aileyi tüm suçlamalardan akladı. Kris [Jenner], kim [Kardashian], Kloe [Kardashian]ve Kylie [Jenner]Kardashian ailesinin avukatı Michael Rhodes, jüriye minnettarlığımızı ifade etmek istiyorum” dedi. HollywoodYaşam kararın ardından. “Ayrıca Yargıç Alarcon’un bunun adil bir yargılama olduğundan emin olma konusundaki kararlı tavrına da müteşekkiriz. Jüri, Bayan White’a ve avukatına net bir mesaj gönderdi – umarım dinliyorlardır. Adalet yerini buldu.”

Şimdi, HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK tam olarak nasıl olduğunu öğrendi Rob KardashianChyna ile 5 yaşındaki Dream adlı bir çocuk babası olan , davanın sona erdiğini düşünüyor. “Dürüst olmak gerekirse, Rob tüm bunların sona ermesinden memnun. Blac Chyna’nın draması son birkaç yılda onu çok endişelendirdi ve sonunda adaletin hakim olmasına müteşekkir” dedi Kardashianlara yakın bir kaynak. “Bütün ailesi için buna sürüklenmek zorunda kaldığı için çok korkunç hissetti çünkü bu herkeste bir ton strese neden oldu.”

Rob Kardashian
İçeriden bir kişiye göre, Rob Kardashian, kendisinin ve Blac Chyna’nın ayrılığının ardından ailesinin müdahil olması gerektiğinden kendini çok kötü hissetti (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

tarafından elde edilen resmi mahkeme belgelerinde Bu gece eğlence, Chyna, Rob’un kız kardeşlerine, annesine ve üvey kız kardeşlerine “medya yırtıcıları olmak, onu sosyal medyada s**t-s**t-s**t-s**t-t-s**t-t-s**t-s**t-t-s**t” (en çok sevilen televizyon şovunu öldürmek) için dava ediyordu. Rob ve Chyna adlı bir realite şovu vardı. Rob & Chyna 1! Ayrılmalarının ortasında iptal edilmeden önce 2016’da bir sezon için. Chyna, Kardashianların ağa müdahale ettiği iddiasıyla önemli miktarda gelir kaybettiğini söyledi ve özellikle Kris, Kim, Khloe ve Kylie’yi suçladı. Bununla birlikte, davanın çoğu, realite yıldızı ve eski striptizci arasındaki çalkantılı ve iddia edilen küfürlü ilişki etrafında dönüyordu.

Başka bir KarJenner kaynağı ÖZEL OLARAK söyledi HollywoodYaşam Rob “baştan beri gerçeği biliyorken”, davanın nasıl sona ereceği konusunda hala gergindi. İçeriden biri, “Sonuç hakkında daha fazla heyecanlanamazdı,” dedi. “Rob sadece hayatına devam etmek ve Hayal kurmak için harika bir baba olmaya devam etmek istiyor.” Ayrıca, Rob’un eski ilişkisinin kendisi ve ailesi için böylesine bir gönül yarasına neden olmasına rağmen, bu sırada bir çocuğu olduğu için minnettar olduğunu da kaydettiler. “Rob’un Chyna ile yaşadığı her şeye rağmen, geri almayacaktı çünkü bu ona hayatının aşkını Rüya’da verdi.”

Rob Kardashian Blac Chyna
Rob Kardashian ve Blac Chyna 2016’da birkaç ay çıkıp çıktılar (Fotoğraf: Kcr/Shutterstock)

Üçüncü bir içeriden biri paylaştı benzer Rob’un Dream için olabileceği en iyi baba olmaya odaklanmasıyla ilgili hikaye. “Günün sonunda, bu Rob ve ailesi için bir zafer olsa da, hala göz önünde bulundurulması gereken küçük bir çocuk var ve her şeyden çok istedikleri şey, Blac Chyna ile bir tür barış olabilmesidir. Rüya aşkına,” diye not ettiler ve Dream’in ailesinin sadece onun “mutlu ve güvenli bir çocukluk geçirmesini” istediğini eklediler.

Karar Kardashian-Jenner klanının lehine olmasına rağmen, Chyna jürinin bazı kararlarına itiraz edeceğini söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/rob-kardashian-reaction-blac-chyna-defamation-lawsuit-win/

Yorum yapın