Blac Chyna’nın Avukatı Kardashian Ailesine Karşı Davayı Temyiz Etme Sözü Verdi – Hollywood Life


siyah chyna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kathy Hutchins/Shutterstock

Blac Chyna’nın Avukatlar, 33 yaşındaki modelin 2 Mayıs Pazartesi günü Kardashian ailesine açtığı davada kaybetmesinin ardından davayı temyize götüreceklerini açıkladı. lynne ciani vurgulanan, jürinin Chyna’nın eski sevgilisine fiziksel olarak taciz etmediğine karar vermesiydi. Rob Kardashian, 35, buna hükmetmeseler bile kim ve Khloe Kardashian birlikte Kylie ve Kris Jenner onu karalamıştı.

Mahkemenin dışında Lynne, temyize gidecekleri gerekçesini açıkladı. “İki şey. Birincisi, jüri Chyna’nın Rob Kardashian’ı fiziksel olarak taciz etmediğini tespit etti” dedi. Altıncı Sayfa. “İki numara, jüri, dört sanığın da kasıtlı olarak davaya müdahale ettiğini tespit etti. [Chyna’s] E ile sözleşmeler! Ağ. Kararın geri kalanını temyiz edeceğiz” dedi.

Blac Chyna'nın Avukatı Kardashian Ailesine Karşı Davayı Temyiz Etme Sözü Verdi – Hollywood Life
Blac Chyna’nın avukatı davaya itiraz edeceğine söz verdi. (Kathy Hutchins/Shutterstock)

Dava, Kardashianların Chyna’ya iftira attığını ve E! onun şovunu almak için Rob ve Chyna iptal edildi. Kim, nihai karar gelmeden Cuma günü iftira iddialarından aklanmıştı. Kardashian’ların avukatı Michael Rodos karar için jüriye teşekkür etti. “Ayrıca Yargıç Alarcon’un bunun adil bir yargılama olduğundan emin olma konusundaki kararlı tavrı için minnettarız. Jüri, Bayan White’a ve avukatına açık bir mesaj gönderdi – Umarım dinliyorlardır. Adalet galip geldi” dedi. HollywoodLife.

Kararın gelmesinden sonra, Kardashianların hepsi New York’taki Met Gala’ya katıldı ve galibiyeti kutladı. Kris, kısa bir kırmızı halı röportajında ​​davayı geride bıraktığı için mutlu görünüyordu. Bu gece eğlence. “Bittiğine sevindim,” dedi.

Blac Chyna'nın Avukatı Kardashian Ailesine Karşı Davayı Temyiz Etme Sözü Verdi – Hollywood Life
Mahkeme Pazartesi günü Kardashian ailesinin lehinde karar verdi. (Matt Baron/Shutterstock)

Duruşma, Rob’un Chyna’nın kendisini bir telefon kablosuyla “boğduğunu” ve “silahını ona dayadığını” iddia eden Kardashian ailesinin pek çok üyesinin bomba gibi ifadeleriyle doluydu. [his] kafa,” içerken ve kokain kullanırken.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/blac-chyna-appeal-lawsuit-kardashian-family/

Yorum yapın