Blac Chyna, Kim Kardashian’ın Met Bakışından Sonra Marilyn Monroe Gibi Giyindi – Hollywood Life


Blac Chyna, Kim Kardashian'ın Met Bakışından Sonra Marilyn Monroe Gibi Giyindi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Blac Chyna Kardashian ailesine karşı açtığı 100 milyon dolarlık iftira davasını kaybettikten sonra aşamalı olarak görünmüyor. Aslında, birkaç gün sonra ona benzer bir hava içinde giyindiği için hatırasını canlı tutuyor gibiydi. Kim Kardashian’ın Dava kararının okunmasından sadece saatler sonra gerçekleşen 2 Mayıs Pazartesi günü Met Gala görüntüsü. Realite yıldızı Çarşamba günü Instagram’da Marilyn Monroe’dan ilham alan stilinin bir klibini sergiledi ve Kim’in bir zamanlar ikonik aktris tarafından giydiği bir elbiseyle New York moda etkinliğine 48 saatten az bir süre sonra geldi!

Instagram videosunda Blac Chyna, Kim’in Met için giydiği elbiseye çok benzeyen ışıltılı, payetli bir elbise giyiyor. Başkan John F. Kennedy Blac Chyna’nın kıyafeti transparan kumaşı ve yanlardaki kesikleri ile biraz daha gösterişli olsa da, Kim ve Marilyn’in elbisesi gibi oldukça ışıltı veriyordu. Yeni sarı dalgalarını sallayan Blac Chyna, göz alıcı görünümünü sarkan, pırlanta küpe seti ile tamamladı.

Kim, yargıç Pazartesi günü ailesinin geri kalanını aklamadan önce Blac Chyna’nın karalama davasında suçsuz ilan edilen Kardashian ailesinden ilk kişiydi. “Adına Kris, kim, Kloeve KylieKardashian ailesinin avukatı Michael Rhodes, jüriye minnettarlığımızı ifade etmek istiyorum” dedi. HollywoodYaşam o zaman. “Ayrıca Yargıç Alarcon’un bunun adil bir yargılama olduğundan emin olma konusundaki kararlı tavrı için minnettarız. Jüri, Bayan White’a ve avukatına açık bir mesaj gönderdi – Umarım dinliyorlardır. Adalet yerini buldu.”

kim Kardashian
Kim Kardashian, bir zamanlar Marilyn Monroe’nun 2022 Met Gala için giydiği bir elbiseyi giydi. (Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock)

Pazartesi günkü karardan kısa bir süre sonra Blac Chyna’nın avukatları temyize gideceklerini söylediler. 5 yaşındaki kızı paylaşan modacı Rüya ile Rob KardashianKardashianların kendisine iftira attığını iddia ettikten sonra 100 milyon dolarlık dava açtı. E! Ağ Rob ile realite şovu, Rob & Chynaiptal edildi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/blac-chyna-marilyn-monroe-kim-kardashians-met-gala/

Yorum yapın