Blac Chyna, Kardashian Hakaret Davasında Yargıcın ‘Önyargılı’ Olduğunu İddia Etti – Hollywood Life


Blac Chyna KarJenner ailesine karşı açtığı karalama davasını yöneten yargıca misilleme yapıyor. Elde edilen mahkeme belgelerine göre HollywoodYaşamChyna, doğdu Angela Beyazaleyhine bir ön dava açtı Yargıç Gregory W. Alarcon Pazartesi günü Los Angeles Yüksek Mahkemesi’nden, kendisine ve avukatına karşı verdiği kararda “inkar edilemez derecede düşmanca ve aşırı önyargılı” olduğunu iddia ederek, lynne cianidava sırasında.

Belgelere göre, 33 yaşındaki Alarcon’un iddia edilen önyargısının davanın birçok yönünü etkilediğine inanıyor. “Jüri ‘kendi lehinde kilit sorumluluk kararları’ vermesinin yanı sıra, “jüri talimatları ve özel karar formu ile ilgili olarak yargı süreci reddedildi”.

Blac Chyna
Blac Chyna (John Fotoğraf/Shutterstock).

Buna karşılık, KarJenner klanı zaten savaşıyor. Onların avukatı, Michael G. Rodos9 Mayıs Pazartesi günü Chyna ve avukatı hakkında 20 sayfalık bir itirazda bulundu. “Yine de Yargıç Alarcon’un 10 günlük bir duruşmaya başkanlık etmesi nedeniyle şikayette bulunmadan devam etti”.

“Takip eden günlerde ve haftalarda, [Chyna] ve avukatının, Yargıç Alarcon’un tarafsızlığına ilişkin tamamen yanlış yönlendirilmiş iddialarını dile getirmek için bolca zamanı vardı, bunun yanı sıra delil konularını, jüri talimatlarını ve özel karar formunu kısaca özetlemek için sayısız fırsat vardı,” deniyor belge.

“Aslında Yargıç Alarcon, Bayan Ciani’yi jüri talimatlarına ve delillere ilişkin meselelere, örneğin kulaktan kulağa sürekli itirazlar ve gerçekliğin eksikliği gibi, hiçbir zaman yapmadığı brifing vermesi için açıkça davet etti,” diye devam ediyor. “Bunun yerine, Bayan Ciani önce birkaç tanesini büyüttü. [issues discussed in her statement of disqualification] jüri müzakereye başladıktan sonra yazılı bir dosyada.

HL, yorum için hem Blac Chyna hem de Kardashian temsilcilerine ulaştı.

Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kim Kardashian
Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian ve Kim Kardashian E’de! Halkın Seçimi Ödülleri (Matt Baron/Shutterstock).

Kayıt şöyle devam ediyor: “Yargıç Alarcon, temel kanıt kurallarını anlama ve uygulamadaki başarısızlığına rağmen Bayan Ciani’ye karşı hatırı sayılır bir hoşgörü gösterdi.” Ek olarak, kayıtlar Ciani’nin itibarını “kurtarmaya” çalıştığını belirtiyor. “Duruşmada kendi eksiklikleri için suçu saptırmak ve Davacı için daha fazla tanıtım yapmak.”

Kayıtta, “Davacı’nın diskalifiye talebi en az iki nedenden dolayı reddedilmelidir” deniyor. “İlk olarak, Davacı, diskalifiye sebebini oluşturduğu iddia edilen gerçeklerin ortaya çıktığı iddia edilen yargılama sırasında böyle bir başvuruda bulunmayarak diskalifiye talebinden vazgeçmiştir. İkincisi, Mahkeme, Davacının geç talebini dikkate alsa bile, Davacının Yargıç Alarcon’un önyargılı olduğu yönündeki mesnetsiz önerileri, onun diskalifiye edilmesi için gereken yüksek yükü karşılamaya hiçbir şekilde yaklaşmamaktadır.”

Orijinal dava, Kardashianların Chyna’yı karaladığını ve E! onun şovunu almak için, soymak ve Chyna, iptal edildi. Karara varıldıktan sonra Kardashian’ların avukatı jüriye teşekkür etti. “Ayrıca Yargıç Alarcon’un bunun adil bir yargılama olduğundan emin olma konusundaki kararlı tavrına da müteşekkiriz. Jüri, Bayan White’a ve avukatına açık bir mesaj gönderdi – Umarım dinliyorlardır. Adalet galip geldi” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/blac-chyna-claims-judge-kardashian-defamation-case-biased/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir