Blac Chyna 300 Bin Faturayı Ödemeyi Reddettikten Sonra Sırtı Açık Elbiseli: Fotoğraf – Hollywood Life


Blac Chyna Haziran 19 2022


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: LESE/spot / BACKGRID

Blac Chyna34, Kardashian klanının başarısız karalama davasından sonra evcil hayvanına yaklaşık 400 bin ödeme yapma girişimi tarafından çok aşamalı görünmüyor, 19 Haziran’da parlak güneşli bir günde kendinden emin bir şekilde dışarı çıktığında dışarı çıktı.

Blac Chyna 19 Haziran
Black Chyna 19 Haziran 2022 (LESE/spot / BACKGRID)

Samimi fotoğraflarda, sırtında birçok dövmesini ortaya çıkaran bir kesik olan, vücuda oturan siyah bir elbiseyle hayrete düşürdü. Cömert parlak topuklu ayakkabılar, kalın altın takılar ve karmaşık bir manikür ile süslenmiş kalın platformlarla görünümü tamamladı. Platin peri saç kesimini ve dalgalı uzun kirpikleri sallarken minimalist kare bir çantayı da tuttu.

Bu gezi, ortaya çıktıktan sadece birkaç gün sonra geliyor. Kris Jenner, kim Kardashian, Khloe Kardashianve Kylie jenner eski sevgilisi Rob Kardashian’a karşı açtığı iftira davasından sonra Chyna’ya 391 bin ödemeye çalıştığı bildirildi. Bu şaşırtıcı miktarın kendilerine karşı açılan dava masraflarını karşıladığı bildirildi.

Ancak asıl adı Angela White olan Chyna’nın avukatı vardı. lynne ciani tarafından elde edilen misilleme olarak bir açıklama yayınlayın. HollywoodYaşam. Avukatı yaptığı açıklamada, Chyna’nın neden KarJenner’lara ödeme yapmak zorunda kalmayacağını ayrıntılı bir şekilde açıkladı.

Ciani, “Kris Jenner’ın torunu Dream Kardashian’ın annesi Angela White’ı mali açıdan mahvetme girişimi işe yaramayacak” dedi. “Kaliforniya yasalarına göre, masraflar sanıklara yalnızca hatasız olduklarında verilir. Bu davada, bir Los Angeles jürisi, sanık Kris Jenner’ın yanlış bir şekilde ‘Chyna’nın Rob’un suratından bok attığını’ iddia ettiğine ve sanık Kylie Jenner’ın yanlış bir şekilde Chyna’nın ‘ağabeyimi kullanmaya ve fiziksel olarak taciz etmeye devam edeceğini’ iddia ettiğine karar verdi. ‘ Aynı Los Angeles jürisi, sanıklar Kris Jenner, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Kylie Jenner’ın kendi ekonomik çıkarlarını korumak için makul ve iyi niyetli davranmadıklarına karar verdi. Rob & Chyna göstermek.”

“Angela White’ın davadaki amacı, Kris ve Kylie Jenner’ın ifadelerinin yanlış olduğunu ve dört sanığın da 2. Sezon ile ilgili makul ve iyi niyetle hareket etmediğini kanıtlamaktı. Rob & Chyna” açıklaması devam etti. “Bayan White bu dava hedeflerine ulaştığı için, davalılar California yasalarına göre “hakim taraflar” olarak kabul edilemezler ve 391.000 dolarlık fahiş dava masraflarını Bayan White’dan geri alamazlar.”

Chyna ilk olarak 2017 yılında KarJenner ailesini 100 milyon dolara dava etmişti. Rob Kardashian ona karşı fiziksel tacizde bulundu. İki haftalık bir denemeden sonra jüri, Mayıs 2022’de KarJenners lehinde oy kullandı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/blac-chyna-backless-dress-legal-bill-photo/

Yorum yapın

SMM Panel