Bizimle Bitiyor: Blake Lively ve Brandon Sklenar’ın Kimyasına Bakın


Atlas Corrigan’ın doğrudan kalbimize giden bir haritası var.

Sevgili Bizimle Biter kitap karakteri nihayet hayata döndürülüyor, oyuncu olarak Brandon Sklenar New York setinde görüldü Colleen Hoover18 Mayıs’ta en çok satan roman uyarlaması.

Brandon, ana karakter Lily Bloom’un ilk aşkı olan Atlas’a dönüştü (Blake Canlı) – aktrisle kimyalarını sergileyen bir sahneyi çekerken kot pantolon, beyaz gömlek ve Batılı süet ceket giyerek.

Bir noktada, sağlam şef karakteri, sıcak mor ekose bir ceket giymiş ve yeni boyanmış kızıl saçlarını rahat dalgalar halinde aşağı takmış olan Blake ile kucaklaşırken fotoğraflandı.

Filmin özetine göre, “Karmaşık bir geçmişten gelmesine rağmen, Lily Bloom her zaman istediği hayatı bilmiştir.” “Boston’da yaşarken beyin cerrahı Ryle Kincaid ile tanışır ve ruh ikizini pekala bulmuş olabileceğine inanır. Ancak kısa süre sonra ilişkileri hakkında sorular ortaya çıkar ve lise aşkı Atlas Corrigan, işleri karmaşık hale getirmek için yeniden ortaya çıkar.” resim, Ryle ile ilişkisini tehlikeye atıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374872/lessigreaterit-ends-with-uslessigreater:-see-brandon-sklenar-and-blake-lively's-chemistry-in-first-pics-as-atlas-and-lily?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir