Bizimle Bitiyor: Blake Lively Hiç Bu Kadar Yenilikçi Olmamıştı


Blake Canlı yeni film rolünde çiçek açıyor.

Oyuncu, 17 Mayıs’ta çekimler sırasında hipster kıyafetleri içinde fotoğraflandı. Bizimle Biterfilm uyarlaması Colleen Hooveren çok satan romanı.

Kısa bir süre önce aktrisin kızıl saç dönüşümü geçirdiğini gören başkahraman Lily Bloom’u canlandırması için Blake, bol kırmızı pantolon, yeşil bir ekose üst ve kapitone desenli bir ceketle öne çıktı. Siyah topuklu botlar, kutulu çanta ve kahverengi bere ile eski görünüm tamamlanmıştır.

New Jersey’deki bir çekim yerinde çekilen fotoğraflarda ayrıca Dedikoducu Kız bir yerleşim bölgesinde yürürken telefonda konuşurken şap.

Filme yeni bir bakış, Blake’in çiçekçi karakter Lily olarak ilk görüntülerinin ortaya çıkmasından iki gün sonra geliyor. Bu anlık görüntüler, Blake’in filmi kaldırımda çekerken, kahverengi bir elbise üzerine katlanmış bir tişörtün üzerine parlak pembe bir ceket giydiğini gösteriyor. Blake’in üvey kız kardeşi Robyn Canlı Ayrıca filmde yer alıp almadığı veya sadece orada Blake’i desteklediği bilinmese de başlangıcı görüldü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374750/lessigreaterit-ends-with-uslessigreater:-blake-lively-has-never-looked-more-hipster-in-new-street-style-photos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir