Biz McLovin’iz Superbad Hakkındaki Bu 15 Sır


Rogen ve Goldberg yıllarını yazarak geçirmiş olabilir Süper kötüama senaryoya bağlı kalan aktörler konusunda değerli değillerdi.

Stone, E!’ye verdiği demeçte, Hill “sürekli” doğaçlama yapıyordu. “Dürüst bir yüz tutamadım. Kesilen birkaç an vardı ve sanırım – bilirsin, belki de her çekimin ortasında güldüğüm için kendimi suçluyorum. Öğrenmeye çalıştım. zaman geçtikçe, ama nedense daha da zorlaştı çünkü içine battıkça daha da komikleşti.”

Aslında Hill, en iyi tomurcuklar bromantik bir şekilde birbirlerini ne kadar sevdiklerini itiraf ederken, Seth’in meşru bir şekilde şaşırmış bir Evan’ın burnundan sıçradığı sevgi dolu “boop, boop, boop” u doğaçlama yaptı.

Slater dışarı baskın Van Halen‘Panama’ ekip arabasında donut yaparken aynı zamanda Hader’in o anki kreasyonuydu. “Sonra Judd bana kızdı” Barry star, The Ringer’a Apatow’u taklit ederek, “‘Panama’nın ne kadara mal olduğunu biliyor musun?!'” dedi.

Görünüşe göre, “Panama”yı tek başına kullanma hakları “neredeyse tüm şarkılar kadar pahalıya mal oldu. macera diyarı“yönetmen Mottola söylenmiş New York Times 2009 yılında, daha küçük bütçeli takibine atıfta bulunarak Süper kötü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1342240/we-re-mclovin-these-15-secrets-about-superbad?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir