“Bitmedim” – Hollywood Life


"Bitmedim" - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chris Szagola/CSM/Shutterstock

Adına bir Super Bowl yüzüğü, güzel bir eşi ve yeni doğan kızı da dahil olmak üzere üç çocuğuyla – Jason Kelce NFL’den uzaklaşabilir ve kimse onu suçlamaz. Ancak, 35 yaşındaki Jason, kardeşini yenmeyi başaramayınca, Travis Kelceve Super Bowl LVII’deki Kansas City Chiefs’in geri kalanı, açıkça, Philadelphia Eagles merkezi için bazı bitmemiş işler vardı. Jason, “Bir sezon daha oynamanın mantıklı olup olmadığı konusunda çok düşündüm,” diye tweet attı (Ma. 13.). ”

Bu doğru – “Philly Kralı” bir sezona daha yakışıyor. Jason, takipçilerine bir mesaj (ve ligin geri kalanı için bir uyarı) ile birlikte mesajına, “Beni besledikleri için tüm destekçilerime ve karşı çıkanlara teşekkür ederim,” diye ekledi: “Ben sikik değilim. * henüz bitti!”

Jason’ın ayrıca Philly’deki Lincoln Financial Field’a dönmek için birkaç milyon nedeni daha var. 2022’de takımla 14 milyon dolarlık yeni bir sözleşme imzaladığı bildirildi ve bu da onu NFL’de o zamanın en yüksek maaşlı pivotu yaptı. ESPN. Sözleşmenin, maaş sınırı amacıyla birkaç yıla yayılmış parayla bir yıllık bir anlaşma olan 2021’de imzaladığı anlaşma gibi yapılandırıldığı bildirildi.

"Bitmedim" - Hollywood Life
(Chris Szagola/CSM/Shutterstock)

Jason, on yılı aşkın bir süredir takımda olduğu için birkaç sezondur emekli olmayı düşünüyordu. Eagles, onu 2011 NFL Draftının altıncı turunda seçti. O zamandan beri, 2015 sezonundan bu yana takımın her maçına başlayarak Eagles ile 176 maça çıktı. Aynı zamanda altı kez Pro Bowl oyuncusu ve Super Bowl Şampiyonu (Super Bowl LII).

Jason and the Eagles, Super Bowl’u kazanmasa da, Jason Şubat ayını yüksek bir notla bitirdi. Karısı, Kylie Kelce29, 24 Şubat’ta adında küçük bir kızı kucaklarına aldıklarını duyurdu. Bennett Llewellyn Kelce. O, iki kızının en küçük kız kardeşi, Wyatt3 ve 23 aylık Elliot Ray.

1 Şubat bölümünde Jason ve Travis Kelce ile New Heights podcast, Jason, karısının “oyunda 38 haftalık hamile olacağı için OB’sini getireceğini” açıkladı. Neyse ki, Kylie şu ana kadar doğum sancısına girmedi. sonrasında oyun. Ve şimdi, Kelce kızlarının üçü de babalarının Eagles için bir sezon daha oynamasını izleyebilirler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/jason-kelce-returning-philadelphia-eagles-nfl/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir