Bissell JetScrub Halı ve Kilim Temizleme Sistemi Sadece Bugün 200 Dolar


Bu makale QVC tarafından desteklenmektedir. Bu ürünler, onları sevdiğimiz ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşündüğümüz için QVC’den seçildi. Bağlantılarımızdan bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

İster çok dağınık olduğu için alanınızı temizlemekten kaçınıyor olun, ister elektrik süpürgeniz bozuldu, ister ikisinin bir kombinasyonu, önce şunu söyleyeyim: Anlıyorum. İkincisi, hepimiz için bir çözümüm var. bu Bissell JetScrub Çok Yüzeyli Halı ve Kilim Temizleme Sistemi bugün sadece 200 dolara düştü. Kelimenin tam anlamıyla, yalnızca bugün, çünkü anlaşma gece yarısı sona eriyor (veya ürün tükenirse daha erken).

Bissell JetScrub Max Pro, hem halı hem de sert zemin temizleme makinesidir. Bissel’e göre, “13 lbs’den daha hafiftir, ancak 10 sıra kıl, bir CleanShot ön-işlemci ve 9,5″ W’lık oldukça büyük bir temizleme yolunda güçlü emiş içerir.”

Başka bir deyişle? Marka, “büyük (alan halısındaki çamurlu çizme izleri) ve küçük (merdivenlerdeki gizemli nokta, artık göz ardı edilmeyen) dağınıklıklar için onu almaktan çekinmeyeceğinizi umuyor!”

Bunun da ötesinde, tutma yeri kolay saklama için çöker. Ayrıca, LED ışıklar, görülmesi zor, temizlenmesi daha da zor olan dağınıklıkları bulmayı çok daha kolay hale getirir.

bekleme!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364439/deal-alert:-the-bissell-jetscrub-multi-surface-carpet-and-rug-cleaner-system-is-just-dollar200-today?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir