Biricik Oğlu Santiago ve 3 Üvey Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


eva longoria çocuklar


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Domine Jerome/ABACA/Shutterstock

  • Eva Longoria, hit TV şovunda oynadığı bilinen bir aktris. Umutsuz Ev Kadınları ve dahası.
  • Bir çocuğu ve üç üvey çocuğu var.
  • Yıldız adayı, işadamı José Bastón ile evli.
  • En son TV şovu, Meksika aranıyor26 Mart 2023’te CNN’de prömiyer yapacak.

Birçoğu onu Gabrielle Solis olarak tanıyor olsa da Umutsuz Ev Kadınlarıaktris Eva longoria, 47, çok yetenekli bir güç merkezi. Sadece hit TV şovlarında ve gibi filmlerde rol almadı. fişten çekme, Onun ölmüş cesedi üzerine, ve dahası, ama aynı zamanda yeni bir dizide oynayacakMeksika aranıyorCNN’de 26 Mart 2023’te. Casa Del Sol Tequila’nın kurucusu, projelerinin setinde çalışmakla meşgul olmadığı zamanlarda, genellikle sevimli oğluyla vakit geçirirken görülüyor. Santiago Enrique Baston4 ve kocası, José Bastón54. Aşağıda oğlu ve üç üvey çocukları hakkında daha fazla bilgi edinin!

eva longoria çocuklar
Eva Longoria, oğlu Santiago’yu 2018’de kucağına aldı. (Domine Jerome/ABACA/Shutterstock)

Eva’nın Oğlu, Santiago Enrique Bastón

Eva ve Jose, ilk çocuklarını evlendikten yaklaşık iki yıl sonra 2018’de kucaklarına aldılar. Santiago doğduğunda, Teksas yerlisi 43 yaşındaydı, eski rol arkadaşıyla neredeyse aynı yaştaydı. marcia çapraz 44 yaşında ikizlerini kucakladığı zamandı. Küçüğü dünyaya geldiğinde Eva bu habere o kadar sevindi ki, HOLA! dergi. O sırada ortak bir açıklamada o ve Jose, “Bu güzel lütuf için çok minnettarız” dedi.

Bugünlerde, gururlu anne ayının Instagram’ı, kendisinin ve oğlunun fotoğraflarıyla dolup taşıyor ve bu da onun en iyi erkek anne olduğunu kanıtlıyor. En son bir paylaşım yaptı sevimli video kendisi ve dört yaşındaki yürümeye başlayan çocuğu 3 Şubat 2023’te İspanya’da tatildeyken dışarı çıkıp gezinirken. “İspanya’da yaşadığımız tüm çalınan anlar için minnettarım” diyen gönderiye bir kalp emojisiyle birlikte açıklama yaptı. Bundan önce, annesinin oğlu ve Eva, 26 Aralık 2022’de Instagram aracılığıyla da paylaştığı eşleşen PJ setlerini salladı. “Rahat ve ikiz” diye altyazı yazdı. tatlı anlık görüntü.

Üç üvey çocuğu

Eva, Jose ile evlendiğinde, eski karısı ve aktrisiyle birlikte karşıladığı üç üvey çocuğu da oldu. Natalia Esperon, 48. Üvey çocuklar son zamanlarda Eva’nın Instagram’ında yer almasa da Natalia’nın hesabında sık sık paylaşılıyor. Jose ve eski sevgilisinin yetişkin çocukları şunları içerir: Natalya Baston27 ve mariana Ve José Antonio19. Eva ve iş adamının nikahından önce, bir röportaj sırasında çocuklarını hayatına kabul etmekten samimi bir şekilde bahsetti. İNSANLARaracılığıyla Günlük mail. “Hayatımda çok büyük bir hediye oldular,” diye fışkırdı o sırada.

O zamanlar Eva kendi çocuğunu hoş karşılayıp karşılamadığından emin değildi. “Bebeğimiz olmadığı için eksik olduğumuzu düşünmüyorum. Biz tatmin olduk. Gelecek başka bir şey olsaydı, pastanın üzerine krema olurdu ”diye ekledi 2015’te. Jose’nin çocukları Mariana ve Jose Antonio aslında üçüzdü, ancak erkek kardeşleri (adı Sebastian) ne yazık ki ondan birkaç gün sonra öldü. 2003 doğumlu. Natalia sık sık çocukları hakkında fışkırıyor Instagram aracılığıyla17 Kasım 2022’de yaptığı gibi. “Machi ve Jose’ye mutlu yıllar!!!! 19 yıl!!! Onları tüm Yakışıklı doğum günü oğlumla birlikte seviyorum,” diye aslen İspanyolca olan sevimli enstantaneye altyazı ekledi (yukarıdaki fotoğrafa bakın).

Annelik Hakkında Ne Dedi?

bu Erkekler olmadan star, 2018’de doğum yaptığından beri anneliği tartışmaktan çekinmedi. Eva, Santi’yi karşılamasından dört yıl sonra şunları söyledi: Ebeveynler nasıl anne olmayı planladığı hakkında dergi. “Santi’ye iyi bir anne olmayı hedefliyorum, ancak fikirlerim olduğu ve gerçekten bayrağımı yere diktiğim ve ‘Bu benim kullandığım sistem ve herkes kullanmalı’ dediğim sürece, kesinlikle bunu yapmıyorum. dedi o sırada. Hayırsever ve aktivist güzel, oğlunu feminizme değer verecek şekilde yetiştireceğini de açıkladı. “Bugün bu dünyada iyi bir adam yetiştirmek ve onun eşitlik ve feminizmi anladığından emin olmak için daha fazla baskı olduğunu hissediyorum” diye ekledi. “Ama ona anlatmakla ilgili değil, onu günlük hayatında göstermekle ilgili.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/eva-longoria-kids-5037508/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir