Birçok Ebeveyn Penelope ve Scott Disick’in Yeni TikTok Videosunu Anlatacak


Penelope Dişi + baba Scott Disick = sevimli.

2 Eylül’de, okul yılının başlamasından hemen sonra, yeteneksiz kurucu ve eski Kourtney Kardashian‘in 10 yaşındaki kızı, kendisinin ve babasının matematik ödevini görünce tepki verdiği komik bir TikTok videosunu paylaştı – matematik ilk kez ev ödevi olarak verildiğinden beri ABD’deki sayısız ebeveyn tarafından paylaşılan bir ruh hali.

Klipte, ikisi kalemleri ve pedleri tutuyor ve dudak TikTok meme çizgisini senkronize ediyor, “Neler olduğunu bilmiyorum ve sadece bilmek istemiyorum.”

Bronz bir Care Bears gömleği giyen Penelope, videoya, “Matematik dersinde neler olup bittiğini bilmediğimde ve eve geldiğimde babam neler olduğundan daha az şey biliyor” başlığını attı.

Kourtney, Penelope’nin dört milyondan fazla takipçisi olan TikTok sayfasını yönetiyor ve o ve Scott ara sıra kızlarıyla video çekiyor. Şubat ve Haziran aylarında Penelope, bir klips kendisinin ve babasının dansı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344833/penelope-disick-and-dad-scott-disick-team-up-for-hilarious-tiktok-many-parents-will-relate-to?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir