Bir Yürüyüşün Unutulmaması Gereken 15 Sır Ortaya Çıktı


1. Kariyerine bir pop yıldızı olarak başladıktan ve sadece bir oyunculuk kredisine sahip olduktan sonra – bir yardımcı rol Prenses Günlükleri—özgeçmişinde, Mandy Moore Okuduktan sonra Jamie rolü için mücadele etti. Nicholas Kıvılcımları roman ve karaktere ve hikayeye aşık olmak.

“Ona karşı o kadar içgüdüsel bir tepki verdim ki okuyamadığımı hatırlıyorum çünkü ağlarken neredeyse hiperventilasyon yapıyordum” dedi. Los Angeles zamanları 2010’da “Bu benim ilk filmimdi ve insanların bunun klişe, ağlatan ya da sevimsiz olduğunu söylediklerini biliyorum ama benim için en çok gurur duyduğum şey bu.”

2. Ama Moore’a göre neredeyse başka biri başrolü kapıyordu. Shane BatıLandon karakteri ölümcül hasta bir gençle aşk yaşıyordu.

Adı Mandy’nin rolü için ortalıkta dolaşan -şu anda söylemeyeceğim- başka biri daha vardı,” dedi West çekinerek. Haftalık eğlence. “Bu fikre hevesli olmadığımı hatırlıyorum ve neyse ki bu olmadı.”

3. West, çekişmede diğer aktrisi açıklamazken, yönetmen Adam Shankman başka bir genç şarkıcı olduğunu ortaya çıkardı.

“Stüdyo bana baktı Jessica Simpson,” diye döktü elle. “Ama Laurel Canyon’a doğru gidiyordum, Mandy’nin ‘Seninle Olmak İstiyorum’ şarkısını duydum ve o küçük melek sesi de kim diye düşündüm. Virgin plak dükkanına gittim, yüzünü gördüm ve çıldırdım. ‘Bu benim kızım’ dedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376471/these-15-secrets-about-lessigreatera-walk-to-rememberlessigreater-are-your-only-hope?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir