Bir Uzmana Göre Bir Ünlü Gibi Poz Vermek ve En İyi Görünmek


Gibi Madonna ünlü bir şarkı söylüyor, “Bir poz ver, bunda hiçbir şey yok.” Ama ortaya çıkıyor, orada dır-dir çok daha fazlası.

Yani, etkileyiciyi girin Christine Buzan– meslekle ilgili ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşan bir poz uzmanı. Ve şimdi, 5 Şubat’taki 2023 Grammy ödüllerinden kırmızı halı trendini yıkmak için burada.

fark ettiği gibi, Taylor Swift, Camila cabello, Keslea Ballerini, Olivia Rodrigo ve müziğin en büyük yıldızlarından daha fazlası, kolları yanlarında poz vererek göz alıcı görünümlerini modelledi. Duruş kesinlikle dikkat çekse de Christine, bu pozisyonun düzgün yapılmadığı takdirde fotoğraflarda da çok garip görünebileceğini kaydetti.

Ve işte burada onun uzmanlığı devreye giriyor.

Christine, “45 derecelik bir açıda durun,” diye söze başladı. 7 Şubat videosu. “45 derecelik bir açıyla poz vermek, fotoğraflar için poz vermenin evrensel olarak en gurur verici yolu olma eğiliminde olmakla kalmıyor, aynı zamanda pozunuzun daha az köşeli ve daha akıcı görünmesini sağlıyor.”

“Ayrıca, orada öylece durmak yerine hemen poz veriyormuşsun gibi görünüyor” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364419/how-to-pose-like-a-celeb-and-look-your-best-in-pictures-according-to-this-expert?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir