Bir Ünlünün Takip Ettiği Bu 25 Dolarlık Çanta 78 Yıl Sonra Hala Trendde


LL Fasulye

Bu, mutlu alışveriş yapanlardan 2.400’den fazla 5 yıldızlı yorum içeren ikonik bir çanta ve çok daha fazlası TikTok’ta övgü.

Çantanın sadık bir hayranı, “Mutlak en iyi çanta! Çeşitli ebatlarda 15’ten fazla LL Bean Boat ve Çantaya sahibim. Bu sağlam ve ağır hizmet çantaları, açık ara en dayanıklı ve en iyi çantalar. Pazar. Sağlam, güçlendirilmiş kulplar anahtardır. Tüm çantalarımızı günlük olarak kullanıyoruz. Marketler, kamp, ​​​​plaj gezileri ve bunların arasındaki her şey için… Tekne ve Çantaları herkese şiddetle tavsiye ederim. Hiçbir şey karşılaştırılamaz.”

Başka bir LL Bean müşterisi, “Bu çantalar harika. Birini yıllardır plaj çantası olarak kullanırız. Ayrıca yıkayabilirsiniz. Sadece monogramlı iki tane hediye verdim.”

“Zor ve sonsuza kadar sürer…….Hediye olarak ilk hediyemiz yıllar ve yıllar sonra hala kullanılıyor” dedi.

Farklı bir müşteri, “Tam istediğim gibi görünüyor ve çok hızlı bir şekilde posta yoluyla geldi!”

Bir LL Bean hayranı şu yorumu yaptı: “Tekne ve Çantayı yıllardır kullanıyorum – sağlam, temiz tasarım – neredeyse yok edilemez. Yakın zamanda, büyükannemin evini ziyaret etmek için bir gece çantası olarak en yeni ‘büyük kuzenim’ için şimdi monogramlı bir tane sipariş ettim! Yeni ebeveynlerle büyük başarı.”

Bir başkası, “Bu çantaların kalitesi yıllardır aynı. Bunları bebek hediyesi olarak veriyorum ve tüm ebeveynler onları çok seviyor ve yıllarca kullanıyorlar” dedi.

Bir müşteri incelemesi, “Bu çok dayanıklı bir çanta. İlk çantamı 30 yıl önce aldım ve hala harika durumda. Bu çanta köpeğim için. Adını monogramladım – çok klas!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326677/tiktok-l-l-bean-tote-reese-witherspoon-gwyneth-paltrow?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın