Bir Topluluk Filmi Hala Olabilir mi? Dan Harmon Diyor ki…


Büyük bir his gibisi yok Toplum.

NBC’de altı sezon yayınlandıktan sonra, 2015’te sona eren dizinin izleyicileri hevesle bir film ümidi bıraktı. Ve bir olasılık varken Toplum film yıl boyunca alay edildi, dizi yaratıcısı Dan Harmon hayranları için umut verici bir güncelleme var.

22 Ağustos’ta Newsweek’e konuşan Harmon, “Bunun için bir taslak var. Dünyada bir araya getirilmiş ve piyasaya sürülen bir ürün var. Sanırım bu kadar gerçek.”

Ancak Harmon, hayranlarının fazla heyecanlanmasını istemiyor ve ekliyor: “Muhtemelen bu kadarı, [there’s nothing] bundan bir yıl sonra. Yine de yarın bir film olacak anlamına gelmez. Bu kesinlikle bir tane olacağı anlamına geliyor.”

En azından hayranlar, Harmon’un tanımladığı gibi, “psikolojik işkenceye” katlanmak zorunda kalmayacaklar. Toplum film hayalleri gerçek olacak.

Harmon, güncellemeyi aç çocukları bir McDonald’s ziyareti hakkında heyecanlandırmakla karşılaştırdıktan sonra, “Bu sansasyona neden olmaktan suçlu olmak istemiyorum” dedi. “Bazen çok uzun sürüyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343253/could-a-community-movie-still-happen-dan-harmon-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir