Bir Spor Uzmanı Gibi Görünmek İçin Super Bowl 2023 Hakkında Bilmeniz Gerekenler


2023 Super Bowl İlk Yarı Şovunda kimler performans sergiliyor?

Ooh na na, onun adı ne? Onun Rihanna.

Süperstar, 25 Eylül’deki devre arası şovunu tipik ikonik bir tarzda yöneteceğini duyurdu: dövmeli elinin bir futbol topu tutan görüntüsü.

Geçmişte sadece şovda şarkı söylemek için görüşmelerde bulunmuş olmasına rağmen, 34 yaşındaki kendisi ve erkek arkadaşı için bir anne olduğunu belirtti. A$AP Kayalık‘ın geçen Mayıs ayındaki erkek bebeği, konsere evet deme kararında etkili oldu.

“Ama anne olduğunda,” dedi Apple Müzik 9 Şubat’ta yapılan bir röportajda, “Dünyanın üstesinden gelebileceğinizi, her şeyi yapabileceğinizi ve Super Bowl’un dünyanın en büyük sahnelerinden biri olduğunu hissettiğiniz bir anda olan bir şey var.”

Setlist’te neler var? Kötü kız, çalışma süresi dışında ayrıntıları sakladı.

“Set listesi en büyük zorluktu” diye paylaştı. “En zor, en zor kısım buydu – on üç dakikayı nasıl en üst düzeye çıkaracağımıza ve aynı zamanda kutlayacağımıza karar vermek. Gösteri böyle olacak, bir araya getirebileceğimiz en iyi şekilde kataloğumun bir kutlaması olacak. “
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364371/everything-you-need-to-know-about-super-bowl-2023-to-make-it-seem-like-you-re-a-sports-expert?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir