Bir Sonraki Uçuşunuzda Yapabileceğiniz Bir Cilt Bakımı Rutini


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Yolcular, iniş için cildinizi hazırlayın. Gideceğiniz yere indiğinde uçağınızdan hiç atladıysanız ve cildiniz susuz, donuk ve yorgun hissediyorsa, yalnız değilsiniz. İlişki kurabiliriz ve özellikle tatil planlarınız veya katılmanız gereken iş etkinlikleriniz olduğunda bu sinir bozucu olur. Uçak kabinlerinde nem bulunmadığından, kuru iklim aslında cildinizdeki nemi çekebilir.

Bu yaz cilt bakım rutinlerimizi uçaklarda yapıyoruz. Bunu düşünürseniz, gerçekten her iki dünyanın da en iyisi çünkü varış noktanıza vardığınızda cildinizi nemli ve parlak bırakırken eğlence sağlayacaktır. Ve tatilinizden tam anlamıyla yararlandıysanız, biraz fazla parti yaptıysanız ve bütün gece dışarıda kaldıysanız (hepimiz değil mi?), bu ürünler cildinizi canlandırmaya yardımcı olacak, böylece iş yerinde dinlenmiş ve genç görüneceksiniz. gerçeğe dönüş.

İtibaren nemlendirici maskeler bu seni parlatacak göz altı maskeleri bu, varış noktanıza ulaşan tek çantanın, paketlediğiniz çantalar olmasını sağlayacaktır. sivilce yamaları ve daha fazlası, Sephora, Amazon ve daha fazlasına ait ürünlerle tam bir cilt bakımı rutini için aşağıyı kaydırın ve 36,000 fit havadayken yapabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332061/a-skincare-routine-you-can-do-on-your-next-flight?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir