Bir Sonraki Lisansınız Resmen Burada


Zach Shallcross yakında gülleri dağıtan o olacak.

bu bekarlığa veda Önde gelen kişi 27. sezonun lideri olacak Bekârev sahibi Jesse Palmer 20 Eylül’de açıklandı Son Gülün Ardından özel. Haberi açıkladıktan sonra, Jesse teknoloji yöneticisini sahneye getirdi ve Zach, “Şu anda bunu alıyorum. Bu oldukça inanılmaz” dedi.

Zach, ayrılık hakkında “Açıkçası herkes Meksika’daki kalp kırıklığını gördü” dedi. bekarlığa veda Rachel Recchia finalin birinci bölümünde. “Bu kırık kalbi yansıtmak ve iyileştirmek için gerçekten biraz zaman ayırmaya ihtiyacım vardı. Ama bu deneyimden öğrendiğim şey, ne kadar hazır olduğumu değiştirmediğiydi.”

Jesse, Zach’e yeni rolü için nasıl hazırlandığını sorduğunda, ailesiyle çok zaman geçirdiğini söyledi ve “Ben de spor salonuna çok gittim” dedi.

Sezon boyunca, Zach Rachel’ın gözüne erken çarptı ve ilk bire bir galibiyetini kazandı. Randevu sırasında ikisi birbirlerinin ev videolarını izlediler ve çocukluk anılarını karşılaştırdılar, ikisinin de çocukken havaalanlarını ziyaret ettikleri gerçeğiyle bağ kurdular. Zach’in amcası tarafından desteklendiği başarılı Anaheim, California memleketi sırasında aşırı derecede yakınlaştılar. Aile adamı aktör Patrick Warburton.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346959/this-bachelorette-star-will-officially-lead-season-27-of-the-bachelor?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir