Bir Sivilceden Nasıl Hızlı Kurtulunur: 10 Kutsal Kâse Çözümü


Herhangi bir cilt bakım ürününün dakikalar içinde sonuç vermesinin imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Sadece bu da değil, bir ürünü uyguladıktan sadece birkaç dakika sonra cildini izleyen kim var? İster inanın ister inanmayın, aslında makyajımı uyguladıktan 15 dakika sonra aynaya baktım. La Roche-Posay Akne Leke Tedavisi, ama nedenini açıklayayım. Aslında cildimde bir iyileşme göreceğimi düşünmemiştim çünkü bu çok saçma bir beklenti. Sadece aşırı hassas, kolayca tahriş olan cildimin kızarmadığından veya çıldırmadığından emin olmak istedim. Bir sorun olursa ürünü hemen yıkayabileceğimi ve sakinleştirici bir ürün uygulayabileceğimi düşündüm. Ne yazık ki, daha önce birçok kez yapmak zorunda kaldığım şey buydu.

Cildim kırmızı olmadığında, kaşınmadığında ve o sivilce yaması aslında birkaç dakika öncesine göre çok daha iyi göründüğünde yaşadığım şoku hayal edin. Herhangi bir ürünün yardımcı olacağına dair sıfır iyimserliğe sahip olduğum bir noktadaydım, bu yüzden öncesi ve sonrası fotoğrafları çekmeye zahmet etmedim, ama keşke çekseydim çünkü bu iddiaya şüpheyle yaklaşan kimseyi suçlamıyorum. Ertesi sabah uyandığımda, ek gelişmeler görmek beni çok mutlu etti.

Bu benim deneyimime göre mutlak bir cankurtaran. 4.500’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesi ve 1.300’den fazla 5 yıldızlı Ulta incelemesi var.

Müşterilerin Söylemesi Gerekenler: “Ürünle ilgili birçok güzel tik tok yorumu gördüğüm için bunu satın aldım. Alnımda hiç geçmiyormuş gibi görünen sivilcelerim ve küçük şişliklerim var. Bu ürünü kullandım ve tam anlamıyla 3 gün içinde değişim gördüm. benim kutsal kâsem ve onu sadece bir patlamanın yaklaştığını gördüğümde kullanıyorum. 10/10 tavsiye ederim!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374947/how-to-get-rid-of-a-pimple-fast:-10-holy-grail-solutions-that-work-in-hours?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir