Bir Şarkının Mide Yakıcısı – Hollywood Life


Havalar ısınmaya başlıyor, ancak Noah Cyrus yeni şarkısı, yürek burkucu, pyromania şarkısı ‘I Burned LA Down’ için hazırladığı muhteşem videosunda ihanetin yakıcı sıcaklığını şimdiden hissediyor.

“I Burned LA Down” canlı performansını gerçekleştirerek hayranlarının kalbinde alevler yarattıktan sonra, Nuh Cyrus şarkıya Cuma günü resmi bir çıkış yaptı ve görsel olarak çarpıcı bir video açtı. 22 yaşındaki Noah, çarpıcı sesini sergileyen twangy-pop ayrılık şarkısı olan bu şarkıyla yeni albümünün ilk tadı olacağına dair umut verdi. Video beraberinde de gözler için bir şölen oldu.

Genç yıldız, yanan bir evin ortasında şarkı söylerken uzun siyah bir elbise ve kırmızı dantel elbise ve yüz maskesi de dahil olmak üzere parça için çok sayıda görünüm sergiledi. Ayrıca beyaz bir ata binerken beyaz gelinlik benzeri bir elbise giydi ve belirli bir kalp ağrısı hakkında şarkı söylerken siyah bir göğüs parçası, siyah dirsek uzunlukta eldivenler ve siyah botlarla görünümü noktaladı.

“I Burned Down”, muhtemelen Noah’ın yaklaşan albümünün ilk single’ı. Yılın başında, projeyle ilgili bir güncellemeyi tweetledi. “Albüm YAPILDI ve mastering aşamasına geçti…Yemin ederim!!” Ayrıca bir şarkının kısa bir parçasını da ekledi. Önizlemesi yapılan parça, aynı ülkede o karanlık ve duygusal, şarkıcı-söz yazarı, ülkeden ilham alan sesi içeriyordu. Kacey Musgraves ve Orville Peck – Nuh’un tanınmaya başlaması.

Noah 2022’ye performans sergileyerek başladı Dolly Parton‘Jolene’ kız kardeşiyle, miley cyrus, Miley’nin Yılbaşı Gecesi’nde. Dolly, “Birincisi, Miley bunu yıllardır söylüyor ve 25. yıl dönümünü kutladı ve biz bunu yıllar önce Dollywood’da çektik,” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL bir röportajda. “Ve sonra Noah harika bir şarkıcı. Ve bence ikisinin bir arada olması inanılmaz.”

Bir Şarkının Mide Yakıcısı – Hollywood Life
(Chelsea Lauren/Shutterstock)

Dolly, “Noah kendi başına çok iyi başarılar elde ediyor,” dedi. HollywoodYaşam, genç şarkıcıyla ve kendi yolunu nasıl çizdiğiyle gurur duyuyor. “[I think] hepsi çok yetenekli, Billy ve çocukları. Sadece ikisinin de harika olduğunu düşünüyorum, bu yüzden şarkımı söylemeye hala zaman ayırmalarından gerçekten onur duydum.”

Noah 22 yaşında, oldukça diskografi oluşturuyor. 2020 yılında yayınladı Her Şeyin Sonu2018’den bu yana ilk büyük projesi iyi ağlama. 2020 EP, Noah’nın “kendi kişisel mücadelelerinin derinliklerine daldığını, ancak Her Şeyin Sonu daha çok parlak yeni bir başlangıç” Amerikalı Söz Yazarıprojenin gözden geçirilmesi. Şarkılar, Noah’ın akıl sağlığıyla olan savaşlarını ve benzersiz bakış açısını ifade etmek için daha koyu temaları benimsemesini anlattı.

2021’de Noah, Avustralyalı şarkıcı-söz yazarı ile birlikte çalıştı pijama harding serbest bırakmak için İnsanlar Değişmez EP. “PJ ile tanıştığımda, yazma şeklimizi hemen takdir ettim ve o zamanlar gerçekten yazdığım en sevdiğim şarkı buydu” dedi. Forbes. “O zaman diyorum çünkü o zamandan beri PJ ve ben çok fazla şarkı yazdık. Pek çok insanın “Temmuz’u nasıl yenebilirsin, çünkü bu sertifikalı bir başarıydı” diye düşünebileceğini biliyorum. ‘Temmuz’u yenmek zor.” Ama bence PJ ve ben için “Temmuz” kadar iyi, iyi düşünülmüş ve şiirsel şarkılar yapıyoruz. Ve aslında “Temmuz”dan beri PJ ve benim daha da güçlendiğimizi düşünüyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/08/noah-cyrus-i-burned-la-down-video-new-song/

Yorum yapın