‘Bir Milyon Küçük Şey’ Eddie ve Peter’ın Ölüm Gizeminde Yıldız – Hollywood Life


David Giuntoli


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

4 Mayıs bölümünün sonunda Bir Milyon Küçük Şey, Eddie ve Anna çok iyi bir yerdeydiler. Anna, Sophie’nin ev sahipliğinde Peter’ın kurbanlarından daha fazlasını içeren bir destek grubuna gitti. Anna kızlardan özür diledi ve konuşmak için güvenli alanlarına girmesine izin verdiler. Ancak kurbanlardan biri olan Kai, Anna’yı eve kadar takip etti. Anna’ya söylemek istediği şey görülmeye devam ediyor. HollywoodYaşam ile ÖZEL KONUŞTU David Giuntolibölümü de yöneten, sırada ne olduğu hakkında.

“Kai’nin verdiği o bakışın, senin göreceğin ve anlatacağın şeylerle dolu olduğunu söyleyeceğim. Kırmızı bir ringa balığı değil. Bir şeyler olacak,” diye alay etti David.

David Giutoli
David Giuntoli ve Erin Karpluk ‘A Million Little Things’de. (ABC)

Bölümün başlarında Eddie, Anna ile bir AA toplantısına gitmekten bahsetti. David, Eddie’nin “doğru yönde bir adım attığı” ve ihtiyaç duyduğu desteği bulduğu için Anna ile “oldukça gurur duyduğunu” belirtti. Ancak, Peter’ın ölümü bir sır olarak kalır. Gerçekten merdivenlerden mi düştü? Eddie’nin Anna’yı korumak için söylediği yalan onu ısırmak için geri gelebilir mi?

“Gizem var ve kesinlikle bir dedektife yalan söyledi. Bunu yapmam gerektiğinde işaretledim. bence şeylerden biri DJ [Nash] bu bölümdeki yazarlar ve yapmakta çok iyiler,Geoffrey Nauffts ve David Marshall Hibetohum ekmekte iyiler mi, ”dedi David.

Eddie’nin aşk hayatı, en hafif tabirle, son 4 sezondur karmaşıktı. Ancak David, Eddie ve Anna’nın uzun vadede başarmak için gerekenlere sahip olduklarına inanıyor. “Ona aşık. Bence bu, Eddie’nin eski karısı Katherine’e asla gösteremeyeceği şekillerde kendini göstermesi için bir fırsat. Bağımlılığı, geçirdiği kaza ve felç gibi pek çok şeyden sonra kimsenin onu kabul etmeyeceğini düşünmediği bir şekilde onu kabul etti. Bunun işe yaramasını istiyor,” dedi David HollywoodYaşam.

David, dizinin bir bölümünü yönetmek isteme konusunda “acımasız” olduğunu itiraf etti. Bir Milyon Küçük Şey başlangıçtan beri. David, “Bu iş için pilot görüşmedeyken bile, bir bölüm yapmayı çok istediğimi söylemeye çalışıyordum” dedi. “İnsanlar haklı olarak çok çekingen. Bunu vermek istemezsin. DJ’in ya da herhangi bir stüdyonun, bir aktöre kendini beğenmiş bir proje olarak hissedebileceklerini vermekten kazanacağı hiçbir şey yok, bu yüzden çeşitli adımlar atarak, çok zaman harcayarak, sürekli şöyle davranarak ciddi olduğumu göstermeye çalıştım. ‘Hey, eğer bir şey olursa, yapmayı çok isterim.’ Bana bir fırsat verecek kadar kibardılar.”

Oyuncu daha önce dizinin bir bölümünü yönetmişti. Grimm 2017 yılında. Her ne kadar Grimm ve Bir Milyon Küçük Şey çok farklı iki dizi, David’in yönetmenliğe yaklaşımları çok benzer.

David Giuntoli
David Giuntoli 4 Mayıs bölümünü yönetti. (ABC)

David, “Şapkayı şu ana kadar her taktığımda tek kelimeyle ürkütücü ama sonra olağanüstü memnuniyet verici oldu,” dedi. “Aynı anda hem paraşütle atlama hem de topluluk önünde konuşma gibi. Bu bir adrenalin patlaması. Gösteri olsa da Grimm ve Bir Milyon Küçük Şey çok farklı türler, sonuçta her zaman karakterler arasındaki anlarla ilgili olduğunu ve benim yapmaya çalıştığımı ve gerçekten karakterler arasındaki sahnenin ne hakkında olduğuna eğildiğini buldum. Gösterinin tarzı, eylemden türe değişebilir, ancak seyircinin görmek istediği şey, bu iki kişi veya bu üç veya dört kişi arasında ne olduğudur. Bu hikayeyi nasıl ilerletir? Ben sadece o anlara gerçekten odaklanmaya ve oyuncuların mümkün olduğu kadar özgün bir performans sergilemelerini sağlamaya çalıştım. Bizim kadromuzla bu çok zor değil. Olağanüstüler ve bana sürekli öğretiyorlar. Onlara sürekli hayranlık duyuyorum.” Bir Milyon Küçük Şey Çarşamba günleri saat 22.00’de ABC’de yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/a-million-little-things-eddie-peter-death-interview/

Yorum yapın