Bir Marka Süper Hayranına Göre En İyi Fenty Güzellik Ürünleri


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Mutlu RiRi Günü!

Kusursuz bir dünyada, tasavvur etmek isterim Rihanna Super Bowl devre arası şov performansına başlıyor Fenty Güzellik Hangi hit şarkıyla açılırsa ona eşlik edecek gökten yağan ürünler. Ben rüya görürken – ve onun müziğe dönüşünü kutlarken – sadece bazılarını derlemek doğru geldi. Fenty Güzellik ürünleri onsuz yaşayamam.

İster bir Fenty fanatiği olun, ister markaya yeni başlayan biri olun, en sevdiğim Fenty Beauty ürünlerimden oluşan bu liste, Rihanna’nınki kadar kusursuz bir ihtişam elde etmenize yardımcı olacak. Bir Fenty Beauty süper hayranı olarak, dudak parlatıcısı ve dudak boyasından fondötene ve daha fazlasına kadar sürekli olarak kullandığım ve yutturmaca kadar yaşayan pek çok ürün var.

Bu yüzden, Rihanna’nın merakla beklenen performansını izlemek için beklerken, gezinin ve en sevdiğim Fenty Beauty ürünlerimden bazılarını satın alın. vurgulayıcı cildi mükemmelleştiren bir elmas gibi parlamanızı sağlayacak renkli nemlendiricive çok daha fazlası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364682/the-best-fenty-beauty-products-according-to-a-brand-super-fan?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir