Bir Külkedisi Hikayesinin Ortaya Çıkan 16 Tatlı Sırrı


4. Çekimlerden önce, Murray, Duff’ı “sadece onu tanımak ve onunla çalışmak için, sette daha kolay olacak şekilde birbirimiz arasında bir tür ilişki kurabilmemiz için” bir kahve içmeye çıkardı. Bir Ağaç Tepesi yıldız açıkladı siyah film.

5. Yıllar sonra Duff, eski rol arkadaşına aşık olduğunu itiraf etti. Kozmopolitan“Ona kesinlikle aşık olmuştum. Filmde birkaç öpüşme sahnemiz vardı ve bu konuda oldukça gergin olduğumu hatırlıyorum ama sonra arkadaş olduk ve artık o kadar gergin değildim.”

6. Murray imzalamadan önce, Austin Ames’in çok fazla bir arka planı yoktu, Murray, popüler sporcu ile babası arasındaki çatışmayı USC’de futbol oynamak için onun izinden gitmekle ilgili olarak öne sürüyordu.

“Oturdum, yapımcı ve yönetmenle konuştum ve ‘Arkadaşlar, bu hikayede gerçekten büyümemiz gerekiyor. Bence iki hikayenin ortasında buluşup mutlu olmayan iki insan birbirini bulup mutlu oluyor’ dedim. , Bence bu ilginç, ” dedi Murray Black Film’e.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1170062/16-sweet-secrets-about-lessigreatera-cinderella-storylessigreater-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir