Bir Hayranın Evlenme Teklifine Keanu Reeves’in Tepkisi Çok Mükemmel


Keanu Reeves hayranları için mükemmel olmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili örnek: Galası sırasında bir evlilik teklifi aldığında verdiği yanıt John Wick: Bölüm 4 Austin, Teksas’taki SXSW Film Festivali’nde. 13 Mart’ta, Keanu yönetmenle sahnedeyken, komik ve iç açıcı paylaşım geldi. Çad Stahelski baş karakterinin saatini ve alyansını çekimden hatıra olarak nasıl sakladığını tartışıyor.

“Ben seninle evleneceğim!” seyircilerden biri bağırdı, göre Çeşitlilik. Patlama, Keanu’nun “Evet, ne dilediğinize dikkat edin” yanıtını vermesine neden oldu.

58 yaşındaki oyuncu, başka bir hayran onun asla yaşlanmama yeteneği hakkında yorum yaptığında da espriler yapmakta hızlıydı. Outlet başına “Evet dostum, yaşlanıyorum” dedi. “Ben gerçekten… ben yaş. oluyor dostum.”

Şaka bir yana, Keanu’nun kalbi görsel sanatçı olan kız arkadaşı tarafından alınmış. Alexandra Grant, epey bir süredir. Çift ilk olarak 2009’da bir akşam yemeğinde tanıştı ve 2019’da ilişkilerini halka açıklamadan önce yıllarca sessizce çıktı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368077/keanu-reeves-has-the-most-excellent-reaction-to-a-fan-s-marriage-proposal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir