Bir Fiyatına İki Baremineral Gevşek Toz Fondöten Alın


Bu vakıf hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, QVC müşterilerinin parlayan incelemelerinden bazılarına göz atın.

Biri, “Bu fondöteni yıllardır kullanıyorum! Yeni It fondöteni denedim. Yazık bana! Bu çok daha iyi! Bu fondöteni seviyorum! Lütfen yapmayı hiç bırakmayın.”

Başka bir kişi, “Bir dakikadır ‘Çıplak Mineraller’ arıyordum. QVC’de başka bir şey arıyordum ve tökezledi. Onu buldum! Sonunda BULDU !!! Doğal görünen ve kalıcı olan tek makyaj bu. beni kırma ……mükemmel satın alma.”

Birisi, “Yıllarca çıplak mineral kullandım. IT CC, Clinique, Smashbox, vb. gibi diğer makyajların cazibesine kapıldım ve bu da korkunçtu… Özellikle de IT. Geçenlerde dermatoloğumla bir randevum vardı ve sordum. bir tavsiye için. Verdiği yanıt çıplak minerallerdi. Bu yüzden ona bir şans verdim ve kesinlikle haklıydı. Cildim yine kusursuz görünüyor ve kusursuz. Bir daha ASLA geçiş yapmayacağım!!!”

Ürünün bir hayranı, “Yıllarca likit fondöten kullandım ve bugün ilk defa denedim bunu ne kadar harika! Hiçbir şey yokmuş gibi hissettiriyor, hafifliği ve her şeyi kaplıyor, tüm seti aldım…Kesinlikle. bu makyajı almalıyım, üzgünüm, yıllar önce almadım…”

“Ben 56 yaşında, Afro-Amerikan bir kadınım ve 10 yılı aşkın bir süredir bu makyajı yapıyorum. Onu ve Bronze Dark gölgesini seviyorum. Özellikle onun içinde uyuyakalmayı ve kusurları dert etmemeyi seviyorum.” QVC müşterisi belirtti.

Bir müşteri, “ÇIPLAK MİNERALLERİ SEVİYORUM! Cildimi yumuşak ve kusursuz gösteriyor! Arkadaşlarım her zaman ne kadar güzel göründüğüm hakkında yorum yapıyorlar ve birlikte çalıştığım birkaç kişi, ten rengimi yaptığı için Bare Minerals’e geçti. bak. ASLA MARKA DEĞİŞTİRMEYECEĞİM.”

Birisi, “BareMinerals ile hiç makyaj yapmamak ile likit arasında doğru dengeyi buldum. Likitler her zaman çok ağır geldi ama BareMinerals’in kapatıcılığı yeterli ve renkler harika” dedi.

Sadık bir müşteri, “Yalnızca Bare Minerals kullanıyorum. Yıllardır kullanıyorum. Bu fondöteni üçüncü kez satın almak zorunda kaldım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327773/get-two-bareminerals-loose-powder-foundations-for-the-price-of-one?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir