Bir Fiyata 2 Clinique Makyaj Temizleme Balsamı Alın


Alışveriş yapmadan önce biraz daha ikna edici olmak istiyorsanız, bunlara göz atın eleştiriler QVC müşterilerinden.

Clinique Temizleyici Balsam İncelemeleri

Bir alışverişçi, “Bu ürünü SEVİYORUM. Sadece küçük bir miktar kullanmanız yeterli ve cildinize dokunduğunda makyajı, yağı ve güneş kremini anında eritiyor. Temizlemeden önce kullanıyorum ve genel sağlığımda büyük bir iyileşme fark ettim. deri.”

Bir diğeri, “Bu en iyi makyaj temizleyicisi. Her gün tam yüz makyaj yapmasam da, yaptığım zaman yüzümü yıkamadan önce bu çıkarıcım. Örnek olarak almak beni çok mutlu etti. ; daha sonra büyük bedenini satın aldı. Kızım da çok beğendi.”

Bir QVC müşterisi, “En iyi temizleme balsamı, makyajı çok hızlı eritiyor ve cildi çok pürüzsüz yapıyor” yorumunu yaptı.

Ürünün bir hayranı, “Kuru ve hassas bir cildim var. Balsamı her gece kullanıyorum ve cildimi kurutmadan çok iyi iş çıkarıyor. Tavsiye ederim” dedi.

Bir müşteri, “Take the day off temizleme balsamını kullanmak harika bir deneyim. Cildim süper temiz, pamuk topları veya cildime sert bir şey uygulamama gerek yok. Balsam her şeyi yok ediyor ve sonrasında yüzüm süper temiz oluyor. Uygulama sırasındaki his çok güzel ve sonrasında cildim harika, yağlı veya kuru değil sadece tazeleniyor… Ürünü kullanırken sürekli cildimi incitiyormuşum gibi hissettiğim için makyaj çıkarıcılardan hep kaçındım. . Ama kesinlikle balsamı kullanmaya devam edeceğim.”

Bir başkası, “Çok nazik makyaj çıkarıcı. Makyajı gerçekten iyi çıkarıyor ve maskarayı bile çıkarıyor!” yazmıştı.

Başka bir kişi, “Birkaç farklı türde makyaj çıkarıcı kullandım ve bu en iyi makyaj çıkarıcı! Şu anda üçüncü olanı kullanıyorum ve daha fazlasını kullanmaya devam edeceğim. Makyajı hızlı ve temiz çıkardığı için bu temizlemeden çok etkilendim. cildim çok iyi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333662/clinique-take-the-day-off-cleansing-balm-deal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel