‘Bir Caz Adamın Blues’u Austin Scott, Tyler Perry’nin Neden Film Yaptığını Açıklıyor – Hollywood Life


önünde Bir Cazcının Blues’u Netflix’e düşüyor, Austin Scott katıldı HollywoodYaşam 27 yıllık bir proje olan filmi tartışmak üzere ÖZEL bir röportaj için Tyler Perry. Filmde Willie Earl’ü canlandıran aktör, “Bu kesinlikle uzun süredir kalbinde tuttuğu bir şey” dedi. “O projeydi, ‘Onlar buna hazır olana kadar bunu dünyaya vermek istemiyorum.’ Ve gerçekten yaratıcılık derinliğiyle hepimizi vurmak istedi. Buna olan tutkusu bulaşıcıydı.”

Bir Cazcının Blues’u Juke Joint’in soundtrack’inde yer alan yasak bir aşkın hikayesine yol açan çözülmemiş bir cinayeti takip ediyor. maviler derin güneyde. İçinde Austin, ilgi odağı sönmeye başlayan bir trompetçi olan Willie rolünü üstleniyor. Perry senaryoyu 1995’te yazdı, ilk yazı projesiydi, ancak üretim 2000’lerin ortalarında durdu ve 2022’de tekrar toparlandı. “Projeyi yeniden başlatmasına neden olan belirli bir şey olduğunu düşünmüyorum. “Bence pandemi üzerinde olan her şey George Floyd, Breonna Taylor, bu, Tyler’ın ‘Bence bu hikaye için hazırız’ dediği bir noktaya kadar atmosferi kurdu. Oraya gitmeye hazırız.’ Austin, “Bu hikayenin ne olduğu için alınacağını ve takdir edileceğini düşünüyorum” dedi.

'Bir Caz Adamın Blues'u Austin Scott, Tyler Perry'nin Neden Film Yaptığını Açıklıyor – Hollywood Life
Austin Scott, ‘A Jazzman’s Blues’da Willie Earl rolünde. (Netflix’in izniyle)

“Her karakter çok farklı ve film, iş aşka, insan ruhuna, bir rüyaya, tüm bu farklı şeylere geldiğinde dayanıklılık kavramıyla gerçekten harika bir iş çıkarıyor. Yaşadıklarımız göz önüne alındığında bunun özellikle dokunaklı olduğunu düşünüyorum” diye devam etti. “Umarım insanlar bu filmde kendilerini bir şekilde, bir karakterde, bir durumda ya da bir anda görürler. Umarım insanlar onunla bağlantı kurabilecekleri ve bir şekilde onlarda yankılandığını hissedebilecekleri bir yerdedir ve belki de yaşadıklarını bile bilmedikleri bir şeyi aşmalarına yardımcı olur.”

'Bir Caz Adamın Blues'u Austin Scott, Tyler Perry'nin Neden Film Yaptığını Açıklıyor – Hollywood Life
Austin Scott, ‘A Jazzman’s Blues’da Willie Earl olarak trompet çalıyor. (Netflix’in izniyle)

Oyuncu, Broadway sahnesinden hamlesini yaptı. Kuzey Ülkesinden Kız Savannah, Georgia’ya Willie Earl’ün hikayesini anlatmak için. Bunu yaparken, ilk kez bir trompet aldı ve karakteri gibi performans gösterme becerisine sahip olmasa da Austin, Willie’nin solo numaralarının parmaklarını ezberledi, bu yüzden hareketleri her zaman otantik ve doğruydu. sahne ve müzik. “Sadece o dönemin cazıyla değil, o dönemin büyük trompetçileriyle de gerçekten derin bir ilişki kurmak istedim. Bu yüzden kendimi sürekli dinlemeye ve içine daldırmaya başladım” dedi. “Boruyu sadece ortalıkta oynatmak istemediğimi hemen anladım, kendimi ciddiye alamayacağım.”

Bir Cazcının Blues’ubaşrolünde Austin Scott’ın yer aldığı Solea Pfeiffer, Ryan Eggold ve Joshua Boone, 23 Eylül 2022’de Netflix’te prömiyer yapacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/a-jazzmans-blues-austin-scott-tyler-perry-movie/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir