Bir Ayı Yap belgeselinin yapım aşamasında olduğu için mutluyuz


Bu haber size sıcak ve tüylü tüyler verecek.

film yapımcısı taylor morden Bir Ayı-Yap Atölyesi belgeseli E!’nin prodüksiyonuna başladı! Haberler 6 Nisan’da öğrenildi. Doğru, en iyi arkadaşların kurulduğu yere geri dönüyoruz.

St. Louis, Mo.’daki Build-A-Bear merkezinde yapımına başlanan uzun metrajlı belgesel, ikonik markanın başlangıçtan kültürel çılgınlığa uzanan 25 yıllık yolculuğunu izleyecek. Resmi açıklamaya göre film, şirketin “perakende için çalkantılı bir çağda ilerlediğini” ve “2021’in şirket tarihindeki en kârlı yıl olmasına hangi dinamiklerin yol açtığını keşfedecek” diyor.

Yönetmen Morden’in önceki çalışması 2020 Gişe Rekortmeni belgeselini içeriyor Son Gişe Rekortmenipazar değişikliklerinin video perakendecisi üzerindeki olumsuz etkilerini inceleyen . Bir açıklamada, peluşların heyecan verici dünyasını araştırmaya hazır olduğunu paylaştı.

Morden, “Bu projeye girerken çok fazla sorum var” dedi. “Yap-A-Ayı’nın bu kadar çok insanda yankı uyandıran nesi var? İnsanlar zaten doldurulmuş olarak satın alabilecekken neden kendi peluş hayvanlarını doldurmak için sıraya giriyor? Deneyimsel perakendecilik bildiğimiz gibi alışveriş merkezini kurtarabilir mi? Veya çok mu geç?”

Devam etti, “İzleyicilerin cevapları bulmak kadar eğleneceğini umuyorum!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326250/we-re-beary-happy-that-a-build-a-bear-documentary-is-in-the-works?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın