Bindi Irwin, Ölümünün 16. Yıldönümünde Baba Steve Irwin’i Onurlandırdı


Tüm timsah gözyaşlarına işaret et.

Ölümünün 16. yıl dönümü olan 4 Eylül’de Steve Irwin, Timsah Avcısı yıldızın kızı Bindi Irwin babasına sosyal medyadan saygılarını sundu ve iç açıcı yeni takma adını açıkladı.

“Büyükbaba Timsah, en inanılmaz büyükbaba olacağını biliyorum çünkü sen olağanüstü bir babaydın.” 4 Eylül’de Instagram’da yazdı17 aylık kızına atıfta bulunarak Grace Savaşçı Irwin Powellkocasıyla paylaştığı kişi chandler powell. “Grace için harika bir koruyucu melek olduğun için teşekkür ederim.”

Mesajın yanı sıra, 24 yaşındaki çocuk, gururla elinde bir bebek timsahı tutarken, babasının ve kendisinin eşleşen farlarda geri çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Birkaç hafta önce Bindi, Grace Warrior’ın Avustralya Hayvanat Bahçesi’ndeki anneannesi ve büyükbabasına olan sevgisini gösteren iç açıcı bir videosunu paylaştı.

“Bu videoyu paylaşırken gözlerim doldu” 25 Ağustos’ta Instagram’da yazdıeşi Steve’in yer aldığı bir duvar resmine yürüyen yürümeye başlayan çocuğun bir klibi ile Terri Irwin ve bir koala ayısı. “Annem ve babama Bunny ve Büyükbabama Grace ile Bunny ve Timsah deriz. Onları (ve koalaları) çok sever. Hayvanat bahçesindeki her yürüyüşte büyükanne ve büyükbabasının resimlerini arar ve bunların ötesindedir.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344866/bindi-irwin-honors-dad-steve-irwin-daughter-s-grandpa-crocodile-on-16th-anniversary-of-his-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir