Bindi Irwin, İçten Yıldönümü Mesajında ​​Ebeveynleri Onurlandırıyor


Bindi Irwin anne babasına haraç ödüyor.

24 yaşındaki, ailesinin ne olacağını hatırladı Steve Ve Terri Irwin’in Aşklarını yansıtan tatlı bir notla 31. evlilik yıldönümleri.

Bindi, 4 Haziran tarihli yazısında “Böyle bir aşk ölümsüzdür” diye yazmıştı. instagram bir kamyona karşı giden çiftin bir sahil fotoğrafının yanında yayınlayın. “Olağanüstü ebeveynlerime mutlu yıllar.”

Steve’in 2006’da bir vatoz ısırığının ardından trajik bir şekilde vefatından bu yana geçen yıllarda, Bindi ve ailesi – annesi Terri ve erkek kardeşi de dahil robert— tuttu timsah avcısı ev sahibinin hafızası canlı. Ve Bindi ve kocası için Chandler Powellbu, kızları aracılığıyla saygı göstermeyi içerir Lütuf.

Bindi, “Grace doğduğunda onu kollarıma aldığımda ilk sözlerim onun ‘zarif savaşçımız’ olduğuydu” dedi. Merhaba! Dergi 17 Nisan tarihli bir röportajda. “Chandler ve ben onun adının bu olması gerektiğini hemen anladık. Grace Warrior adı kızımıza mükemmel bir şekilde uyuyor ve gelmiş geçmiş en büyük Vahşi Yaşam Savaşçısını onurlandırmak için mükemmel bir yol gibi geliyor, babam.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376386/bindi-irwin-honors-parents-steve-and-terri-s-%22eternal%22-love-in-heartfelt-anniversary-message?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir