Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Hayatı


tom sandoval ve raquel zaman çizelgesi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nicole Weingart/Bravo

  • Tom Sandoval ve Raquel Leviss, hit realite TV şovunda rol alıyorlar. Vanderpump Kuralları.
  • İkili, bir rapora göre 17 Mayıs 2023 itibarıyla ayrılmış gibi görünüyordu. Altıncı Sayfa.
  • Tom, Raquel ile olan ilişkisinin ortasında, özellikle rol arkadaşları Ariana Madix ile uzun vadeli kararlı bir ilişki içindeydi.
  • Resmi Vanderpump Kuralları 10. sezon yeniden birleşme bölümü 24 Mayıs 2023’te başlayacak.

10. sezon Vanderpump Kuralları ile tartışmasız en dramatik sezon olmuştur. Tom Sandoval Ve Raquel Leviss‘ ilişkisi her şeyin önünde. Eski muhabbet kuşlarının 17 Mayıs 2023 itibarıyla ayrıldığı bildirilse de, başına Altıncı Sayfa içeriden biri, Tom’un eski sevgilisi, Ariana Madix, tam olarak ikna olmadı. Şimdi, “Scandoval” aldatma dramasının tamamı, 24 Mayıs 2023’te yayınlanacak yeniden birleşme bölümünün birinci bölümünde ortaya çıkacak. Patlayıcı bölüm öncesinde, Tom ve Raquel’in son dokuz aydaki ilişkisine daha yakından kronolojik bir bakış.

Tom Sandoval
Tom Sandoval (ortada), Raquel Leviss (solda) ve eski sevgilisi Ariana Madix (sağda) ile resimde. (Nicole Weingart/Bravo)

Ağustos 2022

Gizli aşk yaklaşık bir yıl önce, 28 yaşındaki Raquel’in bir kızla bir geziye katılmasından sonra başladı. Katie Maloney, Lala Kent Ve Kristina Kelly 4 Ağustos veya 5 Ağustos civarında, başına ABD Haftalık. Esmer güzel kızların gezisinden erken ayrıldıktan sonra, Raquel o hafta sonu Los Angeles’taki Mondrian otelinde bir erkekler gecesine katıldı. Nisan 2023’te yapılan bir röportajda Howie Mandel Bir Şeyler Yapar podcast, Tom o gece tam olarak neler olup bittiğini ayrıntılarıyla anlattı. “Arkadaşımla ilk gece güneş doğana kadar tam anlamıyla konuştuk. Brett39 yaşındaki iddia etti.

Bundan kısa bir süre sonra, ilk bağlantıları, her ikisi de şu adreste bir Sonraki Salı Görüşmek Üzere etkinliğine katıldıktan sonra gerçekleşti. Lisa VanderpumpSUR. Tom ve Raquel’in daha sonra Ariana ile paylaştığı evde “kilitlendiği” iddia edildi. “Sadece öpüştük. Manyetikti. Konuşuyorduk, yaklaşıyorduk ve konuşurken, zaman geçtikçe daha yakın ve daha yakın konuşmaya başlıyorduk ve sonra birdenbire öpüşüyorduk, ”dedi röportaj sırasında. “Bir şeyi başlatan da buydu. … Ve sonra geri çekildik, ama sonra … bir ateş çukurumuz ve bir şeyimiz var. Evet. Ve bu bir nevi… evet.”

şeyler devam etti Şeana Shay‘nin düğünü Brock Davies bu ay. Resmi törenden bir gün önce, Tom Schwartz ve Raquel gizli bir öpücük paylaştı. Schwartz ve Raquel dudaklarını birbirine kenetlese de, daha fazla devam etmekle ilgilenmiyordu. Bu noktada Schwartz, Sandoval ve Raquel’in “duygusal bir ilişki” başlattığını söyledi. Aynı düğünde, Sandoval ve Raquel’in de gizli bir dudak kilidi paylaştığı bildirildi.

Güz 2022

tom sandoval
Tom Sandoval, 2022 sonbaharında o zamanki kız arkadaşı Ariana Madix ve Raquel Leviss ile poz verdi. (MediaPunch/Shutterstock)

2022’nin sonbahar aylarında Sandoval ve Raquel hala görüşüyorlardı. “Raquel’i elimden geldiğince sık görüyordum. Kulağa korkunç geldiğini biliyorum,” dedi Howie Mandel podcast’indeki Nisan 2023 röportajı sırasında. “Ve onunla sürekli FaceTiming yapmak. Ve Ariana fark etmedi bile çünkü hayatlarımız bu kadar ayrıydı. Ona gerçekten ‘Son zamanlarda ne kadar mesafeli olduğumu nasıl farketmedin?’ demek zorunda kaldım.” Aynı sıralarda Sandoval, Ariana ile olan ilişki sorunları arasında terapiye başlamıştı.

Aralık 2022

tom ve raquel
Raquel Leviss’in Aralık 2022’de Tom Sandoval’ın memleketini ziyaret ettiği bildirildi. (Image Press Agency/NurPhoto/Stephen Lovekin/Shutterstock)

Yıl sonunda, Sandoval ve Raquel gizli aşklarını bir sonraki aşamaya taşımış görünüyorlardı. 11 Nisan 2023’te, TMZ ikilinin 29 Aralık 2022’de Sandoval’ın memleketinde çekilmiş olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınladı. O sırada Raquel ve Sandoval, ilişkilerinin kamuoyuna duyurulmasından sadece aylar önce Aziz Louis’in Apotheosis heykelinin önünde poz verdiler.

Ocak 2023

Sandoval ve Raquel, Yeni Yılı Big Bear, California’da Schwartz ve söylentiye göre kız arkadaşıyla başlatmayı seçtiler. jo wenberg. ile sohbet ederken Andy Cohen Açık Ne Olduğunu Canlı İzle Nisan 2023’te Schwartz, Raquel ve Ariana’nın eski sevgilisinin daha romantik bir ilişki içinde olduğunu resmen bildiğini açıkladı. “Bilinmesi için söylüyorum, o gezi benim ve Tom’un gezisiydi. Jo’ya daha sonra gelmesini söyledim ve o, Raquel’i içeri kaçırdı. O noktada ne yapacaktım? o sırada Bravo yöneticisine açıkladı. “Aşık olduklarını biliyordum. … Ayrıca o noktada, Ariana’dan aşağı yukarı ayrıldığı ve Raquel’e aşık olduğu izlenimine kapıldım.

Şubat 2023

Howie ile aynı röportajda Sandoval, Sevgililer Günü’nde Ariana ile resmen ayrıldığını iddia etti. “Açıkçası çok üzülmüştü. Bana çılgınca yumruk attı ve tüm bunlar ***, ”dedi Nisan 2023’te. “Birkaç gün sonra oturup onunla tekrar konuştuğumda, ‘Beni bırakmana izin vermeyeceğim. Beni bu ilişkiden çıkarmak zorunda kalacaksın.’ ‘Ariana, şu anda seninle bir ilişkide sadık kalabileceğimi sanmıyorum’ gibiydim. Ona henüz Raquel’den bahsetmemiştim. ‘Benden ayrılırsan, hayatımı fiilen sonlandırmış olacaksın’ gibi.

Mart 2023

Sandoval ve Raquel’in ilişkisi, 3 Mart 2023’te kısa sürede dünyanın dört bir yanında duyulan manşet oldu. Ariana, o zamanki sevgilisi ve Raquel’in birlikte olduğu bir videoyu bulduktan sonra, ayrılıkları viral oldu. O zaman, TMZ olayı bildiren ilk kaynaklardan biriydi. Bir ay sonra Howie’nin podcast’inde “Kimseye söylemedik ama o biliyordu” dedi. “Beni ayrılmamaya ikna etmeye çalışıyordu… ama durum bu değildi. O gün ayrılırken bana sordu – çünkü gübreleme hakkında konuşmuştuk. [her] hiç yapmadığım yumurtalar. ‘Yumurtalarımı döllemek için sperm kontrolü yapmaya ne dersin?’ Ben de ‘Ne? Biz ayrıldık. … ‘Bunu daha sonra konuşuruz, şovumu yapmalıyım’ gibiydim.

O ayın ilerleyen saatlerinde, 23 Mart’ta oyuncular, resmi yeniden birleşme bölümlerini çekmek için bir araya geldi. Buluşma sırasında, Raquel ve Tom kameralardan uzakta derin bir sohbet ederken görüldü. 8 Mart’ta Raquel, resmi bir pişmanlık beyanı yayınladı. Bu gece eğlence. Notta, Ariana’dan özür diledi. “Mazeret yok, kurban değilim ve eylemlerime sahip çıkmalıyım ve Ariana’yı incittiğim için çok pişmanım” diye kaleme aldı.

Nisan – Mayıs 2023

Nisan 2023’te Sandoval, Howie’nin röportajı sırasında kendisinin ve Raquel’in “çıkarları olan arkadaşlar” olduklarını inkar etmişti. “Biz gerçekten iyi arkadaşız. Üzerine herhangi bir etiket koymuyoruz” dedi. 14 Nisan’a kadar Raquel’in temsilcisi İNSANLAR dizinin ortasında akıl sağlığı için tedavi aradığını söyledi. O sırada yapılan açıklamada, “Raquel ve ailesi, ilişki keşfedilmeden önce, ruh sağlığı danışmanlığı için gönüllü bir tesise girmeye karar verdi.” “Önceden bir araya gelmesi planlanmıştı ama çekim taahhüdünü bitirmek istediğine karar verdi. Bravo ve prodüksiyon, daha iyi bir akıl sağlığına yönelik yolculuğunun farkındaydı ve onu destekliyordu.”

Bir ay sonra, 17 Mayıs’ta bir kaynak şunları söyledi: Altıncı Sayfa Raquel ve Sandoval aşklarını resmen bitirmişti. “Raquel bayıldı. O sırada kaynak, Sandoval’ın ona göre olmadığını iddia etti. Aynı gün, Ariana ortaya çıktı. WWHL Andy Cohen ile ayrıldılar ve ayrıldıklarına inanmadığını söyledi. Andy’ye eski sevgilisi ve Raquel’in sözde ayrıldığını “Bunu hiç inanmıyorum,” dedi. “4 gün önce falan evime mektuplar gönderiyordu, yani…” Eklediği iddia edilen mektupları açmadığını açıklasa da, “ona hitaben yazılmıştı ve onun el yazısıydı.” Gelecekte onları affedip affedemeyeceği sorulduğunda Ariana, “Bu olmuyor” dedi. 10. Sezonun yeniden bir araya gelmesinin birinci bölümü 24 Mayıs 2023’te başlayacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/raquel-leviss-tom-sandoval-relationship-timeline-5105051/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir